FRüya Tabirleri

Felç Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Felç Olmak

Rüyada felç olmak, tam tersi şekilde yorumlanır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, bireyin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına kılavuz eder. Rüyada felç olmak, heyecanın, telaşın ve gündemin hızlanacağına, hayatın temposunun yükseleceğine kılavuz eder. Zannedildiği gibi kötü değil, güzel bir rüyadır, rüya sahibi için yorgunluğun artacağı ama mutluluğun eksilmeyeceği ile yorumlanır.

Rüyada Felç Olduğunu Görmek

Rüyada felç olduğunu gören bireyin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi hızlı ve eğlenceli günler geçirecek, çalışmasının ve emeğinin karşılığını övgü dolu sözler duyarak ve hak ettiği kazanca ulaşarak alacaktır.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek anlamı, o kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibi, rüyasında felçli olduğunu gördüğü bireyin büyük bir işte başarı gösterdiğini ve hayatında mutluluk verici gelişmeler yaşandığını öğrenecek ve o kişi adına çok mutlu olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Yüz Felci Geçirmek

Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek anlamı hayırlıdır, rüya sahibinin şahsıyla ilgili kötü sözlerden, eleştirilerden ve haksızlığa uğramaktan korunacağı ve bunların dışında kalacağı anlamına gelir. Kişi, dedikoducu kimselerin hedefinde olmayacak ve neşesinin kaçmasına neden olacak şeyler işitmeyecektir.

Rüyada Kolun Felç Olması

Rüyasında kolunun ve iki elinin de felç olduğunu gören kişi maddi anlamda güç kaybedecek ve eli dönmez olacaktır denir. Rüya sahibi geçim sıkıntısına düşecek ve bu nedenle de gözü kendisinden başkasını görmeyecektir. Ekmek kavgasına düşecek, bir süre çevresindekilere hayrı olmayacaktır.

Rüyada Bacakların Felç Olması

Rüyada bacakların felç olması hayra alamet olarak kabul edilmez ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin kısmetinin ve şansının kapanacağına, bir süre zorluk çekeceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu