FRüya Tabirleri

Felçli Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek anlamı, rüyayı gören bireyin insanlar karşısında komik, rezil, kötü ve zor durumlara düşmemek için son derece özenli, dikkatli, ağırbaşlı, akıllı, mantıklı ve ahlaklı davrandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü intiba yaratmamak, dışlanmamak adına ve arkasından kötü söylenmesine mahal vermemek için nefsini arsızlıktan, uğursuzluktan, yalandan ve iftiradan koruduğuna alamet eder.

 Rüyada Felçli Olmak

Bir kişi rüyasında felçli olduğunu görürse o kişi elini haramdan ve gözünü zinadan esirgeyecek demektir. Rüya sahibinin insanlara haksızlık etmekten, onların hakkını yemekten, Allah ’a karşı suç işlemekten, hilekârla ve dolandırıcıyla hareket etmekten kaçındığına ve sevgili kullardan olmak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek anlamı her ne kadar iç karartıcı bir durum da olsa gerçek anlamı itibariyle çok hayırlıdır. Rüyayı gören bireyin tövbelerinin kabul olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına tabir edilir.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyayı gören bireyin tabiri caizse arap saçına dönenen problemlerinden ve açmazlarından kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine ve hoşluğu bulacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine alamet eder.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyayı gören bireyin sanki hiç bitmeyecek gibi gelen sorunlarının biteceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının sürekli hale geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine ve neredeyse ulaşılmazı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Felç Geçirmek

Rüyayı gören bireyin hayatına adeta damgasını vuracak çok büyük, önemli, güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak, umutsuzluklar, karamsarlıklar ve belirsizlikler bitecek, aydınlık günler gelecek ve herşey olumlu yönde ilerleme gösterecek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu