FRüya Tabirleri

Fes Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fes Görmek

Rüyada fes görmek anlamı, kuru bir inatla yaşamak anlamına gelir ama öte yandan bireyin prensiplerine çok fazla bağlı olması nedeniyle çevresi tarafından ağır eleştiriler altında kaldığına da yorumlanır. Özünde iyi bir insan olan rüya sahibinin söz konusu para olduğunda geri adım atmasının ve cimriliğe varan davranışlarda bulunmasının, yakın dostları tarafından hoş karşılanmadığını, kendisinin bir sıkışıklığında da aynı şekilde karşılık göreceğini tabir eder. Fes gören kimselerin evlatları akademik kariyer yaparlar ve geleceklerini çok erken zamanda ve anda inşa ederler. Bu rüyayı gören bir bayansa, ailesine aşır bağlı olur ve eşine de, çocuklarına da her zaman destek olmak için canını ortaya koyacak davranışlarda bulunur. İyi bir aile babası olmaya, ailesini her şeyden üstün tutmaya da yorumlanır.

Rüyada Fes Giymek

Toplumsal konularda fikrini açıkça beyan etmeye, gazetecilik veya araştırmacılık yapmaya, insanların yararına işlerde görev almaya kılavuztir. Genç bir erkek fes giyerse ilim irfan sahibi olur ve erken yaşta önemli işlere imza atar. Genç bir kızın fes giydiğini görmesi, kaymakam, vali ya da belediye başkanı gibi önemli görevlere atanan biriyle evlilik yapacağına yorumlanır. Gelecek konusunda hayırlı olayların vuku bulacağına yorumlanan rüya, evli erkekler için erkek evlat sahibi olmak demektir. Yaşlı bir kimse bu rüyayı görürse evlatlarından birine maddi yardımda bulunur.

Rüyada Fes Satın Almak

Erkekler için hayırlı bir rüyadır. Güçlü bir karaktere sahip olmanın, ailesine söz geçirmenin ve saygı görmenin ifadesidir. Fes satın alan kişi bayansa, ailede onun sözü geçer ve çalışarak kendine ait büyük bir servet elde eder.

Rüyada Fes Görmenin Psikolojik Yorumu

Tutucu ve baskıcı bir karakterin varlığını gösterir. Kişinin yeniliklere karşı olumsuz bir tavrı geliştirdiğini ve modern hayattan uzak, tamamen eski geleneklere bağlı bir yaşam sürdürmek istediğini, sürekli dış dünya ile çatışma yaşadığını bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu