FRüya Tabirleri

Fesleğen Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fesleğen Görmek

Rüyada fesleğen görmek anlamı, rüya sahibinin, hayırlı bir kısmetle izdivaç edeceğine ve çoluk çocuğa karışıp mutlu bir ömür geçireceğine yorulur. İş hayatında yeni projeler ve yeni gelişmelerle kariyer planını devam ettirmeye ve zaman içerisinde bulunulan üst mevkide sabit kalınacağına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, bireyin, edebiyat ve müzik alanında çalışıp başarılara imza atacağına alamettir.

Rüyada Fesleğen Yemek

Rüyada fesleğen yediğini gören bireyin, sevdiklerinden yardım alarak birtakım işlere gireceğine işaret eder. Ayrıca, alınacak bir kararda aileden onay verilmesine yorumlanır.

Rüyada Fesleğen Koklamak

Rüyada fesleğen koklamak, mutlu ve huzurlu günlerin yaklaştığına yorulur. Eğer koklayan kişi erkekse, yuva kuracağına ve çocuk sahibi olacağına kılavuz eder. Fesleğen koklayan kişi kadınsa, zengin bir kısmet bulup evleneceğine yorulur.

Rüyada Kuşkonmaz Görmek

Rüyada kuşkonmaz görmek anlamı, parasal kazanç sağlanacağına ve yapılan işlerin değerinden fazla rağbet göreceğine yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, yeni bir işe girişilip başarı kazanmaya ve her adımda daha iyi yerlere gelmeye kılavuz eder.

Rüyada Kuşkonmaz Yemek

Rüyada kuşkonmaz yiyen bireyin, uzun süreli başarı sağlayacağı bir işe gireceğine işaret eder. Yapılan işlerin süreklilik kazanıp makam ve mevki getireceğine de yorulur. Aynı zamanda ve anda, şifa arayan hastalıklar için çare bulunacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine alamettir.

Rüyada Ebegümeci Görmek

Rüyada ebegümeci görmek anlamı, muzdarip olunan bir hastalıktan kurtulup sağlıklı günlere kavuşulacağına ve vücudun bağışıklık sisteminin gün geçtikçe toparlanacağına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, iş hayatında üst kademedeki birinden yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Ebegümeci Yemek

Rüyada ebegümeci yemek, rüyayı gören bireyin hastalıklarına şifa bulunacağına yorumlanır. Sağlıklı kişiler içinse, para kazanmaya ya da mal edinmeye yorulur. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, vücuduna bakması gerektiğine kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu