FRüya Tabirleri

Fil Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek anlamı güzel gelişmelerin yaşanacağına, bu sayede bireyin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işaret eder. Filin görkemli ve güçlü bir hayvan olması nedeni ile rüya sahibinin toplumda saygın bir yeri olacağına herkes tarafından sözüne itibar edileceğine ve servet sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyasında fil gören bireyin hem aşk hem de iş hayatı yolunda gidecek ve mutluluğu ile rızkı azalmayacak demektir. Rüyada görülen fil şans, kısmet ve rızık olarak da yorumlanır. Fil başka bir şekilde de tabir edilir. Kendini beğenmiş ve malı ile övünen kimse olarak tabir edilirken, hortumunu savuran bir fil görmek anlamı bireyin işini kaybetmesine ya da vefat etmesine yorumlanır.

Rüyada File Bindiğini Görmek

Rüyada bir file binerek yükseldiğini gören kişi, ticaret hayatında da bir anda şaşırtacak bir yükselişe geçecek ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyada filin üzerinde eğer olmadan file binmek mutlu ve temiz bir nikâh anlamına gelir.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Bir kimse rüyasında filin saldırısına uğrar ve ezilirse eğer devlet kurumlarından resmi olarak bir ceza alacağına işaret eder.

Rüyada Fil Eti Yemek

Rüyada fil eti yemek mal anlamında gelecek olan kısmete işaret eder.

Rüyada Filin Kovalaması

Bir kişi rüyasında fil tarafından kovalandığını görürse eğer maddi olarak sıkıntıya düşer, filin kendisini yakalaması ise hasımları ya da rakipleri tarafından yenilgiye uğratılacağı anlamına gelir.

Rüyada Filden Korkmak

Bir kişi rüyasında filden korktuğunu görürse ya da filin kendisini korkuttuğunu görürse eğer bu hasta sahibinin yaşayacağı sağlık sorunlarına kılavuz eder.

Rüyada Filin Hortumunu Görmek

Rüyada filin hortumunu görmek anlamı çok hayırlıdır hele ki fil hortumu ile rüya sahibine vurduysa, kısmet ve rızık anlamına gelir.

Rüyada Fil Kovalamak

Hayırlıdır ve rüya sahibinin azmini, kuvvetini, gözü pek biri olduğunu ifade eder. Karşısına çıkan zorluklardan yılmayan bireyin her zaman başarılı olacağını ve hayatını yönlendirirken endişeyle değil, kendinden emin şekilde hareket edeceğini, ayaklarının yere sağlam basacağını tabir eder. Yeni bir işe girmek isteyenlerin pek çok fırsat yakalayacaklarını ve geleceklerini tamamen kendi çabalarıyla şekillendireceklerini gösterir. Fil kovalayan kişiler ilerde zengin ve saygın kimseler olurlar.

Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Fil yavrusu yavaş yavaş kısmetlerin açılacağını müjdeler ve yakın zamanda ve anda yaşanan talihsizliklerin kişide bıraktığı tüm olumsuzlukların geride kalacağını bildirir. Yeni bir iş kurmak için adımlar atılacağına alamet olduğu gibi, kalben huzur içinde yaşamak anlamındadır. Rüya sahibinin sıradan bir hayattan ziyade gözler önünde olan, insanların tanıdığı, saydığı ve sevgi duyduğu biri olacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine alamettir. Yapılan iş veya sahip olunan meslek ne olursa olsun başarılı olunacağının habercisidir.

Rüyada Fil Sevmek

Güç ve iktidar sahibi olarak hayatındaki her detaya dikkat etmek, emek vermek ve yaşamını daha güzel hale getirmek istemek demektir. Fil seven kimsenin evlatları da kendisi gibi idealist, hayata tutunan, mantıklı ve ayakları yere sağlam basan, aklı, vicdanı hür kişiler olurlar. Aile fertlerinin hepsinin iyi eğitimler alacağına ve yaşamda kendilerine önemli yerler edinerek kendilerini toplumda benimseteceklerine tabir edilir. Fil seven bireyin oğlu olur ve görkemli bir hayat sürer. Maddi olarak da güçlenmek, daha fazla mal, mülk elde etmek demek olan rüya, bireyin kedine ait iş yeri açarak patron olacağına da yorumlanır.

Rüyada Fildişi Görmek

Hem şöhrete, hem de zenginliğe alamet eden rüya, kişiye ikramiye çıkmasına, büyük bir miras kalmasına da yorumlanır. Hayatın büyük sürprizleriyle karşılaşmak, maddi anlamda mutlu olmak ve her türlü zevkin tadına varmak demektir. Rüya sahibinin sözüne herkesin itibar etmesine, saymasına ve karşısındaki rakiplerin bile geri çekileceğine kılavuz eder. Her türlü üzüntüyü geride bırakmak, huzur bulmak, maddi sorunlarını çözmek demektir.

Rüyada Yaralı Fil Görmek

Büyük bir kayıp yaşanacağını bildirir ancak bu kayıp genellikle maddi olanaklarda bir azalma, parasal konularda hesap hataları neticesinde bir anda borçlanma şeklinde algılanmalıdır. Geçici bir dönemi simgelediği için yaşanan sıkıntılar kalıcı değildir. Genellikle kısa süreli çekilecek bir derde, bunalmaya işaret eder ve rüya sahibinin mevcut mal varlıklarını korumak adına yeni tedbirler alması gerektiğine dair bir uyarı olarak da görülmelidir.

Rüyada Ölü Fil Görmek

İflas, itibar ve güç kaybı olarak nitelendirilir ve yaşanan kayıpların bireyin tüm hayatını kökten değiştireceğine alamettir. Ölmüş fil görenler iş yerlerini kapatırlar veya maddi kriz yaşadıkları için borçlanırlar. Hayati koşulların değişime uğrayacağına yorumlanan rüya sahip olunan kıymetli malların kaybedileceğine, ortaklıkların bozulacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına tabir edilir. Zorlu bir sürece girildiğinin haberini veren rüya sağlam atılan temellerin dahi sarsılacağını ifade ederken, bireyin gelecekte oluşabilecek riskleri bertaraf edebilmek için çeşitli önlemler alması gerektiği konusunda uyarıcıdır.

Rüyada Fil Yakalamak

Şansının, kısmetinin, rızkının peşinden gitmek suretiyle başarı dolu bir hayat kurmak, kendini her türlü işe hazır tutmak, zorluklardan kaçmamak demektir. Fil yakalayan kişi hem sağlığına kavuşur ve hastalığından kurtulup rahatlar, hem maddi sorunlarını kısa zamanda ve anda çözer, hem de esaretten kurtulur. Eski itibarını kazanmak ve geçmişe oranla daha güçlü olmak demektir. Rızkını elde ederken korkusuz olmak ve her fırsatı altına çevirmek, küçücük işleri bile büyütmek demektir. Fil yakalayan bireyin evliliği de hayırlı olur. Aileden destek görmek anlamı, mirastan büyük pay almak, para sıkıntısı çekmeden, konfor içinde bir hayat sürmek anlamında olan rüya şansın açıklığına, kısmetlerin çokluğuna, ayağı tökezlemeden geleceğini kuracak olan rüya sahibinin tüm dileklerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Fil Resmi Yapmak

Hayallere kapılmak ve gerçeklerle idealleri birleştirmek için uğraş vermek demektir. Fil resmi yapan bireyin hayatında her zaman kendisine destek olan kimseler olur ve uğruna savaşacağı idealleri vardır. Fil resmi yapan kişiler kısa zaman içinde olmasa da hayatlarının ilerleyen yıllarında büyük evler satın alır, zenginleşen bir hayata kavuşurlar. Fil sürüsü resmi yapmak ise birden fazla iş yapılacağını, kazancın hiç eksilmeden sürekli artacağını ve bireyin ömür boyu mutsuzluk yaşamadan, ayağı tökezlemeden, rahat, huzurlu bir yaşam sürdüreceğini de bildirir.

Rüyada Fil Sürüsü Görmek

İş yaşamında yükselişe geçmek, söz sahibi olmak, mevcut konumdan daha yükseklere çıkmak ve iyi bir kariyere ulaşmak manasındadır. Her anlamda şansı simgeleyen rüya, bireyin ne muradı varsa elde edeceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına ve hem sevdiği kişiyle yuva kuracağına, hem de zengin biri olacağına alamettir. Çok sayıda gayrimenkul almak, birden fazla ev sahibi olmak, parasal kaynakların artmasıyla sınıf atlamak demek olan rüya, zengin biriyle evlenmek anlamına da gelir. Ticaret yapanlar için yeni şubeler açmaya ve yurt dışına açılmaya yorumlanır. Fil sürüsünü yönetmek veya onlarla birlikte yürümek ise ülkenin en güçlü sermayelerinden birine sahip olmakla anlamlandırılır.

Rüyada Fil Avına Çıkmak

Rekabet ortamının kişide zaman zaman gerginliğe neden olacağına ve her zaman kazanmak isteyen bireyin her türlü düşmanını yenerek ilerleyeceğine yorumlanır. İyi bir fırsat yakalamak, şansını zamanında kullanmak ve akıllıca yatırımlar yapmak sayesinde kendini ve ailesini maddi olarak rahatlatacak olan rüya sahibinin azminin zaferini yaşayacağını, her istediğini elde ederek mutluluk gözyaşları dökeceğini ifade eder.

Rüyada Fil Eğiticisi Olmak

Sermaye sahibi biri olarak başkalarına iş vermek, fabrikalar açmak, büyük işyerleri yönetmek ve ülke yönetiminde de söz sahibi olmak demektir. Politikaya atılmak ya da partilerde görev almak demek olan rüya, bambaşka bir hayata sahip olunacağının, mütevazi bir yaşamdan görkemli bir hayata adım atmanın alametidir. Öğretmenlik veya danışmanlık mesleklerini icra etmek anlamına da gelen rüya, bireyin her türlü birikimini başkalarına da aktaracağına, hayatını kazanırken keyif alacağına kılavuztir.

Rüyada Fil Tarafından Yaralanmak

Aşırı güç ve iktidar hırsı nedeniyle rüya sahibinin nesnelliğini yitirdiğini ve bu süreçte doğru kararlar alamadığı için para kaybedeceğine yorumlanır. Kişiyle uğraşan güçlü bir rakibin varlığına işaret eden rüya, bu kimseyle yapılacak bir anlaşmada zararlı çıkılacağını ve iş konularında hızlı, aceleci davranmamak gerektiğini kılavuz eder. Rüyada kan görülmüşse eğer bireyin kalbini kıracak sözler söyleyen bir kişiyle arasında yeni tartışmaların gündeme geleceğini bildirir.

Rüyada Yaralı Fili Tedavi Etmek

Geçmişte çok zengin ve iyi işler yapan, kudretli birinin sıkıntıya düşeceğine ve rüya sahibine gelerek kendisinden destek isteyeceğine yorumlanır. Yaralı fili tedavi eden kişi elindeki imkanları ve maddi gücü bir başkasının hayatını kurtarabilmek için seferber eder. Ticaret hayatında imtiyaz sahibi olmak, her isteğe kavuşmak ve gücünü kanıtlamak manasındadır. İnsanların beklentilerini karşılamak, başarılarını yenisini eklemek ve var olan maddi gücünü herkese kanıtlamak demektir.

Rüyada Fil Görmenin Psikolojik Yorumu

Sabit fikirliliğe ve inatçılığa dair bilgi veren rüya, bireyin kindar biri olduğunu da ortaya koyar. Güçlü duygular içinde olmanın ve her yaşanılanı büyütmenin ifadesi olduğu gibi, rüya sahibinin kolay kolay insanlarla bağ kuramadığını, herkese hemen güvenemediğini ve soğuk tavırları olduğunu bildirir. Kibirlenme ve kendini pek çok kişiden üstün görme gibi durumların da sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu