FRüya Tabirleri

Firavun Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Firavun Görmek

Rüyada firavun görmek anlamı, hayırlara yorulmaz. Sadece dünya işleri için plan yapan, bu dünya için yaşayan bütün gayretini ve enerjisini dünyanın yalan işlerine adayan, ahiret hayatını aklından bile geçirmeyen, sünneti boşlayan ve kitabın gereklerine aldırmayan bir kişiye alamet eder. Bu rüya sanki hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan ve sadece kesesini doldurmak için çabalayan bir kimse üzerinden yorumlanır.

Rüyada Kleopatra Görmek

Rüyada kleopatra görmek anlamı, uğursuzluk getirecek ve huzur kaçıracak bazı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, onlardan yana büyük sıkıntı alacağına ve bu kişilere yakasını kaptıracağına işaret eder. Gücün cahil kişilerde olması anlamına gelir.

Rüyada Kleopatra Olmak

Rüyada kleoparta olmak, rüya sahibinin herkes tarafından fark edilen ve herkesi etkilemeyi başaran bir ışığının ve enerjisinin olduğu anlamına gelir. Kişi, gerek endamı, gerek güzel huyu ve güzel ahlakı ile gittiği her yerde dikkat çeken ilk kişi oluyor diye yorumlanır.

Rüyada Mısır Piramitlerini Görmek

Rüyada Mısır piramitlerini görmek anlamı, rüya sahibinin tarih öğrenmeye olan hevesine yorulur, Kişi insanoğlunun tekrar aynı acıları ve kayıpları yaşamaması için bilgilenmek ve tarihte ecdadının neler yaşadığını öğrenmek istiyor demektir.

Rüyada Piramide Tırmanmak

Bir kişi rüyasında piramide tırmandığını görürse o bireyin çalışması gereken daha çok uzun yıllar olduğuna, emek harcamadan hiç bir şey elde edemeyeceğine ve hayallerine kavuşamayacağına kılavuz eder.

Rüyada Mumya Görmek

Rüyada mumya görmek anlamı, müjde ve sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfini ve moralini yerine getirecek bir gelişme yaşanacağına, bireyin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Mumyalandığını Görmek

Bir bireyin rüyasında bir cesedin mumyalandığını görmesi o bireyin çok üzüldüğü bir konu olduğuna yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu