FRüya Tabirleri

Fısıldamak Rüya Tabirleri

Rüyada Fısıldamak

Rüyada fısıldamak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören bireyin yaşamında meydana gelecek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerin varlığına rivayet edilir. Başarı, kazanç, mutluluk, sağlık ve uzun ömür olarak kabul edilir. Rüya sahibinin alacağı müjdeli haberler sayesinde tüm refah düzeyinin, mutluluğunun, moralinin, umutlarının, enerjisinin ve geleceğe dair beklentilerinin de iyi yönde etkileneceği anlamına gelir.

Rüyada Kulağa Fısıldamak

Rüyayı gören bireyin garantici kişiliğine tabir edilir ve işleri kesinleşmeden kimseyle paylaşmayı tercih etmediğine, hedeflerini, istek ve arzularını gerçekleştirecek fırsatlar elde ettikten ve kazanmayı garantiledikten sonra çevresiyle sevincini paylaştığına alamet eder. Rüya sahibi için güzel ve başarılı günler geliyor demektir.

Rüyada Sevdiğinin Kulağına Fısıldamak

Rüyayı gören bireyin sevdiği kimseye karşı duygularını ve düşüncelerini paylaşma cesareti elde edeceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına kılavuz eder.

Rüyada Fısıldayarak Konuşmak

Rüya sahibinin bazı kimselerle ortak iş yapacağı, o işin etiği gereği plan ve projelerini ortalıkta konuşmayacağı, ailesiyle dahi paylaşmayacağı ve adeta büyük bir sırmış gibi saklayacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Birinin Fısıldaması

Rüyayı gören bireyin yaptıklarının, konuştuklarının, yediklerinin ve içtiklerinin çevresi tarafından sürekli izlendiğine ve insanların onun hayatıyla ilgili yorumlar yapmaktan geri durmadığına işaret eder. Rüya sahibi için kâh iyi kâh kötü konuşan kimselerin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Birinin Kulağına Fısıldaması

Rüyayı gören bireyin uykusunda kulağına fısıldadığını gördüğü insanın kendisine bir haber getireceği ve onu farkında olmadığı bir olay karşısında haberdar edeceği anlamına gelir ve hayırlara yorulur. Bu haberin rüya sahibinin keyfini yerine getirecek, yüzünü güldürecek ve ona sıkıntılarını unutturacak nitelikte olduğu kabul edilir ve hayır olarak yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu