FRüya Tabirleri

Fıskiye Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fıskiye Görmek

Rüyada fıskiye görmek anlamı, bireyin her ortamda uyum içinde davrandığına ve özellikle matematik, yabancı diller gibi alanlarda analitik yeteneği ile herkesi kendisine hayran bırakacak başarılar elde edeceğine yorumlanır. Fıskiyeden sular çıkıyorsa ele geçecek yüklü miktardaki paraya alamettir. Aynı zamanda ve anda işe girmek ya da çalışılan meslekte daha iyi koşullar elde ederek gelirini çok daha yüksek seviyelere taşımak, bundan sonraki zamanlarda maddi konularda herhangi bir endişe duymadan yaşamak anlamındadır. Esnek ve alçak gönüllü tavırlar göstererek mevcut sıkıntılarda akılcı çözümler bulmaya, zihinsel meşguliyetler içinde olmaya ve gelecek odaklı yaşamaya da tabir edilir. Bu rüya bireyin kendi mesleği dışında da başka uğraşlar içinde olduğunu, çok yönlü bir hayat yaşadığını, kurduğu hayallere ulaşmak adına her fırsatı değerlendirdiğini de bildirir.

Rüyada Bozuk Fıskiye Görmek

Yapılan işlerden çabuk sıkılma eğilimi gösterildiği için çalışma hayatının bir türlü düzene giremediğini, bu şekilde davranmaya devam edildiği sürece ilerleyen yıllarda kariyer konusunda doğru düzgün bir adım atılamayacağını ifade eder. Çok fazla işle aynı anda uğraşmanın neticesinde bireyin odaklanma sorunu yaşayacağına ve algısının sürekli dağılacağına, bozulan konsantrasyonu yüzünden istediği sonuçları alamayacağına kılavuztir.

Rüyada Fıskiye Kırmak

Sürekli olarak yaşananları sorgulamak ve akılcı olmayan her şeye itiraz etmek yüzünden alaycı, insanların iletişim kurmaktan pek hoşlanmadığı bir kimliğe sahip olmak demektir. Kişinin bazı bilgilerde yoksun olması yüzünden veya otorite konusunda sıkıntı yaşamasından kaynaklı olarak kendisini yanlış şekilde ifade ettiğini, yaptığı eleştirilerin altının boş olmasından ötürü kötü duruma düştüğünü tabir eder.

Rüyada Fıskiye Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sırf eğlence olsun diye tanıdığı insanlara durup dururken sataştığını ancak kötü niyetli olmadığını, kendisini sürekli olarak dolaylı şekilde anlatmayı tercih ettiğini bildirir. Aynı zamanda ve anda her isteğinin anında gerçek olmasını isteyen, empati yeteneğinden yoksun kimseleri de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu