GRüya Tabirleri

Gaipten Ses Duymak Rüya Tabirleri

Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyada gaipten ses duymak, genel olarak gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin yalan yanlış ya da aslı astarı olmayan sözlerin muhatabı olacağına ve böyle sözlere kulak kabartıp umutlanacağına alamet eder. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi çağrıştırdığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir diye değerlendirilir.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip sesler duymak da gaipten gelen sesler duymaya benzer şekilde yorumlanır ve gerçeklik dışı kaynağı ve dayanağı olmayan bir takım sözler duymaya ve bunlara kafa yormaya işaret eder.

Rüyada Bir Ses Duymak

Rüyada bir ses duymak, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına ve her şeyin kendi istediği gibi yürümeye başlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Tanıdık Ses Duymak

Bir kişi rüyasında tanıdık ses duyarsa ya da tanıdığı birinin sesini duyarsa o kişi, beklediği kişiden ihtiyacı olan maddi ve manevi desteği görecektir. Rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği kimseden teselli göreceğine tabir edilir.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak

Rüyada alçak sesle konuşmak, güzel ahlakı, hal ve davranışları ile takdir edilmeye layık olan bir bireyin varlığına işaret eder. Çok zengin, asil, kültürlü ve iyi kalpli olmasına rağmen yine de kendini geri planda tutan, az konuşan, haddini bilen bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak

Rüyada yüksek sesle konuştuğunu gören kişi, aklının karışacağı, stresinin, korkularının ve telaşının artacağı bir dönem yaşayacak, insanlara karşı ılımlı ve hoşgörülü tavrını değiştirecek ve halden anlamayan kötü bir kişi haline gelecektir. Rüya sahibinin bu durumu çevresindekilerce çok yadırganacak ve çok konuşulacaktır diye yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu