GRüya Tabirleri

Gardiyan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek anlamı, hayal kırıklığına, korkuya, üzüntüye ve gözyaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin özellikle de evlilik hayatında başarısızlık ve mutsuzluk yaşayacağı ile açıklanır. Kötü ve anlayışsız kimselerle karşılaşmaya, onlara uyarak başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Bu durum rüya sahibinin kendi eli ile kendi huzurunu kaçırmasına neden olacak demektir.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatılmak, rüya sahibinin şanssız, kısmetsiz ve üzgün olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiklerinin eli ile yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek anlamı, yalnızlaşmaya ve toplumdan soyutlanmaya alamet eder. Rüya sahibinin emekli olacağına ya da işini artık çocuklarına devredeceğine işaret eder. Kişi, yılların verdiği yorgunluğu kendisi ile baş başa kalmak isteyerek atacak ve kafa dinlemek isteyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek anlamı, uğursuzluktur. Rüyayı gören bireyin şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine kılavuz eder. Rüya sahibi zor ve çetin günler geçirecek, sağlığı ve geçimi bozulacak demektir.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyasında zindana atıldığını gören bireyin bütün işleri alt üst olacak, rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı önemli oranda düşecektir. Rüya sahibinin hayırsız kişilerle karşılaşması, malından, mülkünden ve parasından olması anlamına gelir.

Rüyada Zindana Girmek

Bir kişi rüyasında kendini zindana girmiş şekilde görürse eğer,  o bireyin hayatında şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü günlerin yaşanacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine kılavuz eder.

Rüyada Mahkûm Olmak

Rüyada mahkûm olmak, sonucunun mutluluk getirmesi beklenen bir işin beklendiği gibi olmayacağına ve bireyin hüsran yaşayacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu