GRüya Tabirleri

Gaz Çıkarmak Rüya Tabirleri

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, farklı şekillerde tabir edilir. Kişinin rüyasında ulu orta ya da hiç de olmayacak bir yerde gaz çıkardığını görmesi iyi değildir, sıkıntı ve hastalık çekmeye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşması, işlerin kötüleşmesi ve düzeninin bozulması anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında tuvalette gaz çıkardığını görürse bu hayırlıdır. Hayatın kolaylaşması, güzelleşmesi ve iyiliklerin kendi üstünde olmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Bu rüyanın yorumu da rüyanın niteliğine bağlı olarak değişir. Kişi rüyasında birinin herkesin içinde, onların da fark edeceği şekilde gaz çıkardığını görürse eğer bu yüz kızartıcı bir suç işleyip, rezil olacağına kılavuz eder. Kişi, eğer rüyada birinisessiz sedasız gaz çıkarırken görürse bu da kendisini çok zor durumda bırakacak konuşmalar yapacağına yorulur.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak, rüya sahibinin korkuya, sıkıntıya ve zahmete düşeceği anlamına gelir. Kişi, akılsız davranışları nedeniyle dertsiz başını derde sokacak, sonra da çok pişman olacak demektir.

Rüyada Gaz Kokusu Almak

Rüyada gaz kokusu almak ya da kokulu gaz çıkarmak uğursuzlere tabir edilir. Rüyayı gören bireyin bir takım sorunlar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Beklenmedik kötü olayların meydana geleceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sesli Gaz Çıkarmak

Rüyasında sesli şekilde gaz çıkardığını gören bireyin rüyası, yanlış sözler söyleyip birine iftira ya da haksızlık edeceği şeklinde ifade edilir.Bu rüya aynı zamanda ve anda insanların ayıplayacağı işler yapmaya yorulur.

Rüyada Yellenmek

Rüyada gizli saklı yellenmek, bireyin kendi çabalarıyla, sahip olduğu imkânlarla, inancı ve azmiyle içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında çekinmeden yellendiğini görmesi de yanlış kararlar alıp, kendini zor durumda bırakmaya tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu