GRüya Tabirleri

Gaz Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gaz Görmek

Rüyada gaz görmek anlamı, malıyla övünen, insanların duygu ve düşüncelerini ciddiye almayan, sadece kendi menfaati, zenginliği, rahatı ve huzuru için uğraşan, imkânların fazlasına sahip olduğu halde yakınlarının ve komşularının içine düştüğü müşkül durumdan kurtulmaları için kılını bile kıpırdatmayan, anlayışsız, vurdum duymaz ve kötü bir bireyin varlığına rivayet edilir. Rüyada hava gazı görmek anlamıse hayırlara alamet eder ve şans olarak yorumlanır.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, bireyin olumsuz ve kötü düşüncelerini kalbinden atacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, her şeye daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışla yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Bir kişi rüyasında namazda gaz çıkardığını görürse eğer, o kişi canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve gülen yüzünün solacağı kadar tatsız bir olayla karşılaşacak demektir. Rüya sahibi, hiç günahı olmadığı halde bir işten sorumlu tutulacak ve uzun süre günahsızlığını ispat etmek için uğraşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kokulu Gaz Çıkarmak

Rüyada kokulu gaz çıkarmak, uğursuzluk ve melanet olarak değerlendirilir. Kişi hiç hoşuna gitmeyecek, kendisini üzecek, öfkelendirecek ve strese sokacak bazı sözler işitecektir diye ifade edilir. Gazın kokusu eğer çok kötüyse bu da ahlakta zayıflığa ve kötülüğe rivayet edilir.

Rüyada Gaz Koklamak

Rüyada gaz koklamak, rüya sahibinin yanlış ve hatalı adımlar atması nedeni ile başının ağrımasına neden olacak olaylar yaşayacağı ile açıklanır. Kişinin, huzurunun kaçmasına neden olacak bir takım işlere bulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Gazyağı Görmek

Rüyada gazyağı görmek anlamı, uğursuzlerle karşılaşmaya ve kötü olaylar yaşamaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin ağız tadının, keyfinin ve rahatının kaçmasına neden olacak durumlarla karşılaşacağına, sıkıntı ve zorluk içine düşeceğine işaret eder. Eve kapanıp, çaresiz kalmaya yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu