GRüya Tabirleri

Gecekondu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gecekondu Görmek

Rüyada gecekondu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin kendisini ileriye götürecek, yüceltecek, itibar ve etiket kazandıracak, meslek hayatında kalifiye olmasına, toplumda da saygınlık görmesine vesile olacak hayırlı ve uğurlu işlere gireceğine ve sonunda da amacına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibi herkese “nerelerden, nerelere geldi” dedirtecek kadar iyi işler yapacak ve insanları kendisine hayran bırakacak demektir.

Rüyada Gecekondu Ev Görmek

Rüyada gecekondu ev görmek anlamıle, gecekondu görmek anlamı zaten aynı şeylerdir. Rüyayı gören bireyin meslek hayatında kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar başarılı olacağına ve başardığını gördükçe de hep daha iyisini elde etmek için uğraşacağına ve sonunda da istediğini alacağına işaret eder.

Rüyada Gecekondu Yapmak

Rüyayı gören bireyin mücadeleci ruhu, çalışkanlığı, hırsı ve kendisine olan özgüveni sayesinde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına yorulur.

Rüyada Gecekondu Yıkılması

Rüyayı gören bireyin hayal kırıklığı içinde, üzgün, hasta, yılgın, umutsuz ve karamsar günler yaşayacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine kılavuz eder.

Rüyada Gecekonduda Oturduğunu Görmek

Rüyayı gören bireyin sanki insanlar tarafından alay konusu olduğu, beğenilmediği, dışlandığı ve istenmediği hissine kapılacağına hem de böyle bir şey yokken kendisini bu dayanışması kötü ve değersiz hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveninde bir eksiklik olabileceği, bu karamsar düşüncelerin ve olumsuz duyguların kaynağının da bu olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Gecekonduya Taşınmak

Rüyayı gören bireyin başarısızlığa uğrayacağına ve rakipleri tarafından adeta bozguna uğratılacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu