GRüya Tabirleri

Gecikmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gecikmek

Rüyada gecikmek, genel anlamı ile söylediklerini yapmayan, güvenilmez, yalancı ve üçkâğıtçı bir bireyin varlığına işaret eder. Konuştukları ile yaptıkları birbirini tutmayan, insanlara hayati vaatlerde bulunan ama onların üzülürler mi diye duygu ve düşüncelerini önemsemeden vaatlerini yerine getirmeyen, hayal kırıklığına uğratan ve üzen bir kişi üzerinden açıklanır. Rüyada gecikmek, çoğu bireyin şahsiyetsiz olarak gördüğü bir kimseye tabir edilir.

Rüyada Geç Kalmak

Rüyada geç kalmak, yarı yolda bırakılmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin emeklerini boşa çıkaracak, umutlarını söndürecek ve kendisine olan güvenini yerle bir edecek bir kişi ile karşılaşacağına ve ondan büyük zarar göreceğine kılavuz eder.

Rüyada Randevuya Geç Kalmak

Rüyada randevuya geç kalmak, bir kişi nedeni ile çok para harcanan ve hayır getireceği garanti gözüyle bakılan bir işin yarıda kalacağına, rüyayı gören bireyin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına alamet eder.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak, rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatların kıymetini bilmediğine, onları iyi değerlendiremediği için hep yerinde sayar olacağına ve bir arpa boyu yol alamayacağına, yarınlarını hiç düşünmediğine, anı yaşayacak kadar uçarı ve bencil olduğuna yorulur.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyada okula geç kalmak, tabir yerindeyse bireyin kendi akılsızlığı nedeni ile hayallerine çok yaklaşmışken, onlara erişemeyeceğine ve durumun önemini sonradan fark ederek çok pişman olup, kafasını taşlara vuracağına tabir edilir.

Rüyada Otobüse Geç Kalmak

Rüyada otobüse geç kalmak, rüyayı gören bireyin belki de hayatının işi olacak kadar önemli ve büyük bir işi, geri planda kalarak ve pısırık davranarak başkasına kaptıracağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu