GRüya Tabirleri

Geçit Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geçit Görmek

Rüyada geçit görmek anlamı, rüyayı gören bireyin yaşama dair umutlarına, hedeflerine, amaçlarına, ideallerine, isteklerine ve arzularına işaret eder. Rüya sahibi pek çok plana sahip ve bunları gerçekleştirmenin yollarını arıyor ya da fırsatlarını kolluyor demektir. Genel anlamı ile iyi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören bireyin bazı engelleri aşması sayesinde şansının döneceği anlamına gelir.

Rüyada Resmi Geçit Töreni Görmek

Rüyayı gören bireyin hayırlı ve resmi görevlere getirileceğine, makam ve kariyer sahibi olacağına, mesleğinde ilerleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin belgeleneceğine, işindeki ilerleyişinin ve yükselişinin hayatı boyunca devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Geçit Töreni Görmek

Rüya sahibinin daha iyi şartlara kavuşmak, daha geniş imkânlar elde etmek ve mevki edinmek için çabaladığına, bunun hayalini kurduğuna ve hayattaki en büyük amaçlarından birinin bu olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin hırslı ve çalışkan kişiliğine ve gözünün de yüksekte olduğuna yorulur.

Rüyada Altgeçit Görmek

Rüyayı gören bireyin garanti olacak işlere gireceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına inanacağı yollardan gideceğine işaret eder. Rüya sahibi emin olmadığı işlere girmeyecek kadar temkinli bir insan demektir.

Rüyada Askeri Geçit Görmek

Rüyayı gören bireyin devlet kurumlarında önemli koltuklara oturacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, herkes tarafından sevgi, saygı ve itibar gören kişi olacağına ve toplumda her zaman saygınlığının baki kalacağına kılavuz eder.

Rüyada Hemzemin Geçit Görmek

Rüya sahibinin işlerinde başarıya doğru emin adımlar atacağına, bu yolda aşama kaydedeceğine, başarı ve zafer kazanacağına, bundan cesaret alarak çok daha büyük girişimlerde bulunacağına, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına rivayet edilir ve hayır olarak kabul edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu