GRüya Tabirleri

Geçmiş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geçmiş Görmek

Rüyada geçmiş görmek anlamı, rüyayı gören bireyin unutamadığı şeylerin varlığına ya da daha önce yaşadıklarının etkisinden hala kurtulamadığına alamet eder. Rüya sahibinin eskiden yaşadığı olumlu ya da olumsuz olayları düşündüğüne, bunlarla kah mutlu kah mutsuz olduğuna yorulur. Bir diğer yandan da rüyayı gören bireyin dünde kalanları içselleştirdiğine ve onları hep canlı tutmaya çalıştığına tabir edilir.

Rüyada Geçmiş Zaman Görmek

Rüyayı gören bireyin saplantı haline getirdiği bazı sorunlarından kurtulması gerektiğine aksi takdirde hep mutsuz ve başarısız olacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin bu yükten kurtulması halinde yaşamının çok daha kolay, zevkli ve yaşanılır hale geleceğine yorulur.

Rüyada Geçmiş Tarihi Görmek

Rüyayı gören bireyin uykusunda gördüğü geçmiş tarihe dikkat etmesi gerektiği şeklinde değerlendirilir ve geçmişte o tarihte yaşanan bir olayın yeniden yaşanabileceğine ya da onu anımsatacak bir durumun ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Geçmiş Yılları Görmek

Rüya sahibinin kendisini mutsuz hissettiği zamanlarda geçmiş yıllarda yaşadığı güzel günleri ve anıları düşünerek teselli olduğuna, onlara sığındığına bunun kendisine güç ve kudret kazandırdığına kılavuz eder ve bunun rüyayı gören kişi için bir nebze ilaç ve şifa olduğuna işaret eder.

Rüyada Geçmiş Günleri Görmek

Rüyayı gören bireyin dünlerine dair bazı olayların bugünde karşısına çıkabileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü geçmiş günlerin kendisini ya çok olumlu ya da çok olumsuz şekilde etkilediği için bilinçaltına yerleştiği bunun da rüyalarına girmesine neden olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Geçmiş Olsuna Gitmek

Rüyayı gören bireyin temiz ve iyi niyetlerle bir işe girişeceğine, bu yolda pek çok insanın hayır duasını alma şansına nail olacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda ve anda manevi huzur duymasına da vesile olacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu