GRüya Tabirleri

Geçmiş Zaman Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geçmiş Zaman Görmek

Rüyada geçmiş zaman görmek anlamı, geleceğe odaklanamama sorunu yaşandığına, bireyin sürekli olarak kendisini motive etmeye çalışmasına rağmen bir ayağının geçmişte takılı kaldığına alamet eder. Eski yaşantısından, daha önce yaptığı hatalardan, çektiği çilelerden bir türlü kurtulamayan rüya sahibinin karşısına çıkan yeni fırsatları da bu yüzden kaçırdığına, işine gereken konsantrasyonu gösteremediği için elde edeceği başarının sınırlı kaldığına yorumlanır. Geçmiş zaman gören kimseler melankoli yaşarlar ve ruh halleri sürekli değişir. Çok küçük olaylarda dahi derin bir mutsuzluk içine düşen rüya sahibinin eşiyle arasındaki duygusal yaşantıda da dengesizlikler meydana geleceğini tabir eder. Önceden yaşanan hayatı sürekli özleyen rüya sahibinin bugünkü hayatına alışamadığına, melankolik tavrı nedeniyle sosyal ilişkilerinde de zayıflamalar meydana geldiğine tabir edilir.

Rüyada Geçmiş Zamana Gittiğini Görmek

Kişinin bir zaman yolculuğu yaparak geçmişe gitmesi, eskiden yaşanmış bir olayın tüm canlılığı ile yeniden ortaya çıkacağına, kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, geçmişte bırakılan bir sırrın açığa çıkmasıyla uykusuz günler yaşanacağına yorumlanır. Öte yandan bireyin karamsarlık içinde olduğunu da gösterir. Nostaljik anlar yaşanacağını bildirirken, uzun yıllardır görülmeyen bir kimseyle yeniden bir araya gelerek hasret gidermeye, bu kimseyle kısa bir yolculuk yapmaya da kılavuztir.

Rüyada Geçmiş Zamandan Kesitler Görmek

Rüya sahibi geçmişte kalan hayatıyla ilgili anlar ve hatıralar görürse, kafasına takılan bir sorundan tamamen kurtulacağını, problemlerin kaynağına inerek hepsini kökten yok edeceğine, geleceğe dair planlar yapacağına alamettir. Bir yükten tamamen kurtularak rahatlamanın, sırların kapanmasının, hayatın daha keyifli hale geleceğinin işaretidir.

Rüyada Geçmiş Zaman Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin geçmişinden kurtulamadığına, sırtında bir kambur gibi taşıdığı eski hayatı nedeniyle bugününe odaklanmakta sorun yaşadığını, aşırı bir melankoli içinde yaşadığını ifade eder. Geçmiş zaman nostaljiye olan düşkünlüğe, geçmişe duyulan özleme de alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu