GRüya Tabirleri

Geçmişe Gitmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geçmişe Gitmek

Rüyada geçmişe gitmek, bireyin bazı pişmanlıklar yaşamasına ve yapacağı hatalardan ders çıkararak kötülükleri bırakmasına ve  doğru yolu bulmasına alamettir. Rüyasında geçmişe giden kişi uzun süredir görmediği bir arkadaşı ile karşılaşır. Bu rüya geçmişte kalbini kırdığınız bazı kimselerden özür dilemeye ve o kişilerle birlikte vakit geçirmeye kılavuz eder. Geçmişe gitmek bazen de bireyin eski fıtratına geri dönmesidir. Olumlu veya olumsuz bazı hareketlerinizin tekrar geri gelmesine ve bireyin yeni yaşamını değiştirip eskiye özlem duymasına yorumlanmaktadır. Rüyada geçmişe gidip kaybettiğiniz akrabalarınız veya dostlarınızla görüşmeniz, hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Size zarar veren ve üzülmenize yol açan davranışlarınız olduğunu ve bunlardan vazgeçerseniz mutlu olacağınızı göstermektedir.

Rüyada Tekrar Çocuk Olmak

Rüyada tekrar çocuk olduğunu gören kişi, kalbini tüm kötülüklerden ve fenalıklardan temizleyerek doğru yol istikameti üzerinde olur ve daima mutlu bir hayat sürer. Rüyada çocuk olmak bireyin karşısına çıkacak masum ve temiz kalpli bir kimsedir. O kişiyle birlikte vakit geçirip onunla birlikte güzel bir arkadaşlık kuracağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Geçmiş Günlere Dönmek

Rüyada geçmişte yaşadığınız olumlu veya olumsuz anılara tekrar dönmek, geçmişe dair duyduğunuz özlemi yaptığınız hatalardan dolayı pişman olduğunuzu göstermektedir. Rüyada geçmiş günlere dönüp orada tekrar yaşadığını gören kimse, uzun süredir görüşmediği arkadaşları ile buluşur ve onlarla birlikte güzel zamanlar geçirir. Bu rüya bazen de geçmişten gelen kötü anılar yüzünden sıkıntı içinde olma anlamına gelir.

Rüyada Geçmişe Gitmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada geçmişe gitmek, bireyin eski zamanlara duyduğu özlemi veya geçmişte meydana gelen ve ruhunda derin izler bırakan bir olay yüzünden yaşadığı sıkıntıyı yansıtmaktadır. Bu rüya bazen de bireyin yaşadığı olaylardan dolayı çektiği sıkıntıların da bir göstergesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu