GRüya Tabirleri

Geğirmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geğirmek

Rüyada geğirmek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ortaya koyacağı başarılı ve kazançlı projeler sayesinde çok yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bu işte daha büyük başarılar elde edeceğine ve aldığı para ile çok büyük bir zenginliğe adım atacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda, çok iyi, dürüst ve namuslu bir kişi olan rüya sahibini çekemeyen insanlar tarafından çeşitli dedikodular çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada Geğirdiğini Görmek

Rüyayı gören bireyin, çalışmalarını, başarılarını ve kazancını çekemeyen kişilerin çeşitli yalanlara başvuracağına, bu yalanlardan ötürü rüya sahibinin çok büyük üzüntü yaşayacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine ve bu kişiler yüzünden insanlardan kısa süreliğine uzak duracağına alamet eder.

Rüyada Öksürmek

Rüyayı gören bireyin, içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu durumdan kurtulmak, sıkıntılarını azaltmak ve işlerini düzene sokmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına ancak kendi imkânlarının yetmediği noktada gereken resmi makam hangisi ise oraya başvuruda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Tıksırmak

Rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri çalıştığı bir işyerinde gerçekleştireceği bazı çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok başarılı olacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına ve zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Aksırmak

Rüyayı gören bireyin, ortaya koyduğu başarılı çalışmaları ve kazandığı zenginliği kıskanan kişilerin kendisini lekelemek ve adını kötüye çıkarmak için çeşitli kötü yollara başvuracaklarına, bu durumun rüya sahibini çok büyük bir üzüntüye ve hayalkırıklığına uğratacağına ve bu sebeple rüya sahibinin insanlara çok kırılacağına epey bir zaman boyunca insanlar ile arasına mesafe koyacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu