GRüya Tabirleri

Gelincik Çiçeği Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek anlamı, rüya sahibinin kendi kanından canından olan kişilere, aile bireylerine, onlarla iyi geçinmesine ve kan bağı olan kişilerle hoş muhabbet içinde olmasına alamet     eder. Hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, olumlu gelişmelere, isabetli adımlar atmaya bu sayede iyi şeylerle karşılaşmaya kılavuz eder. Rüyada gelincik çiçeği görmek anlamı mutluluktur. Müjdeye ve sevince yorulur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek anlamı, hayırlı haberler duymaya, yüz güldürecek gelişmeler yaşamaya, sağlığa, huzura, ağız tadına ve keyfe kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin muradına ereceği, hayallerine kavuşacağı ve dualarının gerçekleşeceği ile açıklanır.

Rüyada Kırmızı Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada al gelincik çiçeği görmek anlamı, eti yenmeyen binek hayvanlarına işaret eder.

Rüyada Gelincik Topladığını Görmek

Rüyada gelincik topladığını görmek anlamı, birikim yapmaya, geleceğini düşünerek hareket etmeye, emekliliğinde iyi şartlarda yaşama ve varlık sahibi olmak için şimdiden adım atmaya kılavuz eder. Rüya sahibi kendisine kar getirecek işlere girmenin yollarını arıyor ve bunun için sermaye biriktiriyor demektir.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada al gül görmek anlamı, mutluluktur. Rüyayı gören bireyin maddi ve manevi anlamda çok huzurlu olacağı olaylar yaşayacağına,  tuttuğu dileklerin kabul olacağına ve bireyin sevdiğine kavuşacağına işaret eder. Hem gönül işlerinden hem de ticaretten hayır görmeye rivayet edilir.

Rüyada Açılmış Gül Görmek

Rüyada açılmış gül görmek anlamı, rüya sahibinin anlık heveslerine, daimi olmayacak duygularına ve kısa sürede tükenecek olan variyetine tabir edilir. Kişi kısa süreli de olsa çok büyük hazlar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Solmuş Gülmek

Rüyada solmuş gül görmek anlamı, umutların sönmesine, bireyin amaçlarının gerçekleşmemesine, emeklerinizinve çalışmalarının yarıda kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine üzüntü verecek bazı olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu