GRüya Tabirleri

Gelincik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gelincik Görmek

Rüyada gelincik görmek anlamı, rüya sahibine kendini iyi hissettirecek, içini kıpır kıpır edecek, gönlüne su serpecek ve içine düştüğü karamsar düşüncelerden kurtulmasını sağlayacak bazı gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Mutluluğa ve hayırlara vesile olacak sözler işitmeye, kötü ve zor günleri atlatmaya, göz yaşını silmeye ve kem gözlerden uzak olmaya tabir edilir. Rüyada gelincik görmek anlamı, duyguların hareketlenmesine ve yoğunlaşmasına işaret eder.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek anlamı, sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe, geleceğe umutla bakmaya ve insanları teselli etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğuna, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular taşıyıp, faydalı şeyler yapmasına yorulur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek anlamı, rüyayı gören bireyin karşı cinsten birinden çok etkileneceğine ve onu gördüğünde çok heyecanlanacağına tabir edilir. Kişi, gönül işinden yana çok güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada Gelincik Toplamak

Rüyada gelincik toplamak iki şekilde tabir edilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması hayır ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören bireyin yüzünün güleceği olaylar yaşanacağı ile yorumlanır lakin gelinciğinin toplanırken zarar görmesi iyi değildir ve hayırlara kılavuz etmez.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyada gelincik hayvanı görmek anlamı uğursuzluktur ve rüya sahibine gerek konuşmaları gerek plan ve programları ile zarar vermeye çalışan kişilerin varlığı ile açıklanır. Menfaat ve yarar sağlamak için her şeyi yapabilecek kadar kötü niyetleri olan kişilerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Gelincik Hayvanı Öldürmek

Rüyada gelincik hayvanı öldürmek, rüya sahibinin aralarında husumet ve kin olan bir kişi ile barış sağlamasına tabir edilirken aynı zamanda ve anda düşmanı ya da rakibi alt etmeye ve kendine zarar veremeyecek duruma düşürmeye işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu