GRüya Tabirleri

Gelincik Hayvanı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyada gelincik hayvanı, genellikle hilekar, sinsi, insanlara kötülük düşünen birisidir. Bu insan dışarıdan kötü birisi olarak algılanmaz, bu nedenle çevresinde birçok insan bulunmaktadır. Fakat gerçekte herkese karşı hileler yapar ve onları maddi manevi zarara uğratmayı amaçlar. Rüyada evine gelincik hayvanı girdiğini gören kişi, bahsi geçen özelliklere sahip bir kimse ile arkadaşlık kurar veya evine böyle bir adamı davet eder. Rüyada gelincik, merhametsiz ve katı kalpli bir kişidir. Gelincikle rüyasında karşılaşan kişi, kendisine merhamet etmeyen, taş kalpli bir adamla karşılaşır veya arkadaşlık kurar.

Rüyada Gelincik Hayvanını Öldürmek

Rüyada gelincik öldüren kendisine zarar verecek bir düşmandan kurtulur veya çevresine karşı hile düşünen merhametsiz bir kimseyi alt eder. Gelincik hayvanı, genellikle kötülükle tabir edilir. Bu hayvanı rüyasında gören kişi, zalim bir şahsın zararına uğrar. Bu nedenle böyle bir hayvanı öldürmek bu zararlardan kurtulmak anlamına gelmektedir. Rüyasında gelincik hayvanına taş atan çevresindeki dost görünümlü bir düşmanın farkına varır ve onu çevresinden uzaklaştırır.

Rüyada Gelincik Hayvanı Beslemek

Rüyasında bu hayvanı besleyen kimse, kötü bir kimseyi hizmetine alır. Bu kimse sadık olmasının yanında kötü kalpli ve merhametsizdir. Böyle bir rüya görmek anlamı aynı zamanda ve anda zararlı kişileri dost edinmeye, onlarla birlikte vakit geçirmeye ve onların zararından nasibini almaya da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda ve anda günah işlemek ve faydasız ameller peşinde koşmak anlamlarına da gelir. Gelinciğe yem vermek, kötü ve zararlı bir insan ayardım etmeye, para vermeye, ihtiyaçlarını gidermeye işaret eder.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada gelincik hayvanı gören kimse iç dünyasında zararlı kişilerden veya evine girmesinden korktuğu hırsızlardan korkmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, evine girip çıkan bir arkadaşının davranışlarından şüphe ve endişe de duymaktadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu