GRüya Tabirleri

Gemi Batması Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gemi Batması Görmek

Rüyada gemi batması görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük ve zorlu dönemleri atlattıktan sonra ve iş hayatında başlangıç dönemini bitirdikten sonra çok büyük ve karlı işlere gireceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine ve daha büyük kazanç getirecek ve daha büyük başarılar kazandıracak işlere girmek için büyük cesaret vereceğine kılavuz eder.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok uzun zamanda ve andan beri yaşadığı sıkıntıları ve sorunları atlattıktan sonra çok büyük ve çok kazançlı işlere gireceğine, bu işlerden çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançları iş hayatında yeni atılımlar ve çeşitli şekillerde daha fazla kazanç elde etmek için harcayacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Bindiğin Geminin Batması

Rüya sahibinin, iş hayatında çok daha büyük atılımlar yapmak ve kazandığı parayı iki, üç kat arttırmak için çok büyük ve daha farklı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Denizde Geminin Batması

İş hayatında çok büyük atılımlar yapan rüya sahibinin, çok büyük ve daha kazançlı işlerden alnının akıyla çıkacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada Geminin Batmasını Görmek

Çalışma hayatına yeni atılmış olan rüya sahibinin, yaptığı işte günden güne çok daha iyi olmaya ve çok daha büyük çalışmalar yapmaya başladığına, adını daha çok kişiye duyurup daha büyük kazançlar elde ettiğine ve daha iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu