GRüya Tabirleri

Gemi Yolculuğu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gemi Yolculuğu Görmek

Rüyada gemi yolculuğu görmek anlamı, özellikle para mevzularında bireyin elini ayağını bağlayan, girişimlerini ve düşüncelerini kısıtlayan olumsuz faktörlerin teker teker ortadan kalkacağına, geçmişte yapılmış birikimlerin yakın vadede çok kazanç getiren bir işte kullanılarak zengin bir hayata adım atılacağının haberini verir. Gelir ve gider dengesini yeniden kazanacak olan kişilerin ticaret hayatına atılmaları halinde tüm isteklerini elde edebileceklerini, kendileri kadar çevrelerine de fayda getirecek işler yapacaklarını tabir eder. Finansal dertlerin ortadan kalkacağına müjde veren rüya, iletişim konusunda bireyin öz güveninin yükselmesi ile başarılı bir süreç yaşanacağını, özellikle iş konusunda görüşmeler yapılarak herkesi etki altına almayı ifade eder. Kıvrak zeka ve güçlü duruşla her işin altından kalkarak daha müreffeh bir hayata başlangıç yapılacağını, alım gücünün yükselmesi ile beraber yeni bir ev alınacağını yahut gayrimenkul yatırımı yapılacağını bildirir.

Rüyada Gemi Yolculuğu Yapmak

Birden fazla problemin üstesinden gelerek refaha çıkmak ve yıllardır kurulan hayalleri gerçekleştirmek demektir. Müjdeli, kişiyi geleceğe çok daha güvenli şekilde hazırlayacak haberler alınacağını bildirdiği gibi, kötü niyetli kimseleri, düşmanlık besleyenleri saf dışı bırakacak olmaya da yorumlanır. Rüya sahibinin başarılarını çekemeyen, hazmedemeyen kişilerin tüm oyunlarının ortaya çıkacağı, sadece gerçek dostlarla görüşülecek  günlerin geleceğini bildirir.

Rüyada Gemi Tutması

Gemi tutması sonucu kustuğunu gören kişiler kendilerine gelen yalan yanlış bir haberle telaşa kapılır ve morallerini bozarlar ancak işin aslı daha sonra anlaşılacağı için bu durum çok uzun sürmez. Ani verilen bir karardan dönmek, anlık heveslerle açılmak istenen iş konusunda aile uyarısı almak anlamına geldiği gibi, dikkatsizlik nedeniyle yaşanacak ufak tefek kazalara da alamettir.

Rüyada Gemi Yolculuğunun Psikolojik Yorumu

Kendisine gerçekçi hedefler belirleyen kişilerin hayallerine de sıkı sıkıya tutunduklarını, daima morallerini yükseltecek düşünce gücüne sahip olduklarını, çevrelerine de aynı pozitif duyguları aşıladıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu