GRüya Tabirleri

Gemide Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Gemide Olmak

Rüyada gemide olduğunu görmek anlamı, Allah ’ın affı ve erişilecek hidayettir. Bu rüya oldukça iyidir. Rüyada gemide bulunup seyahat eden, hastalıklarına şifa bulur. Hayat bulur, huzurlu kalır ve istediklerine ulaşır.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada görülen gemi değişik şekillerde yorumlanır. Gemi güzelse yapılacak işlerde kazanç elde edilir. Pis ve kötü görünümlü gemi işlerin yolunda gitmeyeceğine alamettir. Böyle bir gemiye bindiğini gören kişi hakkında dedikodu yapılır. Rüyasında gemi görenin tüm sıkıntıları hafifler ve kurtuluşa erer. Zorluklar kolaylığa dönüşür.

Rüyada Gemiyi Karada Görmek

Bu sıkıntılardan kurtulmanın yakın olduğu anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi eğer zorluk ve darlık içindeyse ferahlığa ve kolaylığa kavuşur. Dertlerden kurtulmaya, üzüntülerden sevince dönmeye alamettir.

Rüyada Gemiyi Çektiğini Görmek

Rüyada gemiyi çektiğini görmek anlamıte hayır yoktur. Bu rüya dinde görülecek olan nifağa alamettir. Rüyayı gören bireyin bazı kötü hareketlerde bulunacağına kılavuztir.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Bu rüya emin bir yolculuktur. Bu rüyayı gören kişi seyahate çıkmak istiyorsa güvenle çıkabilir; çünkü yolculuğu selametle bitirir.

Rüyada Boş Gemi Görmek

Rüyada içinde kimsenin olmadığı boş bir gemi görmek anlamı işlerde başarılı olmaya, kazanç ve para elde etmeye alamettir. Bu rüya çalışma hayatı ile ilgili yorumlanır. İçinde birtakım insanlarla dolu olan gemi ise yine hayır ve güzelliktir.

Rüyada Gemi İle Gittiğini Görmek

Eğer gemi ile giderken mutlu ve selamette ise gerçek hayatta da mutlu ve huzurlu olma anlamına gelir. Sıkıntılı ve üzgünse o kişiye gelecek üzüntü ve kedere alamettir.

Rüyada Geminin Parçalandığını Görmek

Bu rüya gören için de yaşadığı şehir için de hayırlı değildir. İnsanlara ulaşacak bir kedere ve üzüntüye işaret eder. Geminin parçalanması işlerin bozulmasıdır.

Rüyada Havada Giden Gemi Görmek

Eğer rüya sahibi de bu geminin içindeyse ecelinin geldiği anlaşılır. Bazen uçmak sevince, mutluluğa dince güzelliğe kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu