GRüya Tabirleri

Geminin Batması Rüya Tabirleri

Rüyada Geminin Batması

Rüyada geminin batması, işlerinizin bir süre yolunda gitmeyeceğinin ve yapacağınız çalışmalardan istediğiniz sonuçları alamayacağınızın göstergesidir. Gemi batımı bazen de suya düşen hayallere ve istediklerinize kavuşamayacağınıza alamettir. Bu rüyayı gören kimse ulaşılması güç olan imkansız hayaller peşindedir ve bu hayallerini gerçekleştiremez. Bazen de bu rüya başa gelecek bir uğursuze işaret eder. Bir geminin sular içinde yavaş yavaş batması, işlerde durgun bir döneme, bireyin özel hayatında birtakım çalkantılara ve sorunlara yorumlanır. Geminin okyanusta batması size uygun olmayan ve gücünüzü aşan bir işe başlayacağınıza; denizde batan gemi ise çok çalışmanıza rağmen bazı konularda başarılı olamamaya veya bazı durumlarda fazla ısrarcı olmanızın size iyilik yerine kötülük getireceğine alamettir.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada görülen gemi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre gemi rüyası evlat ve maldır. Büyük ve ihtişamlı bir gemi ileride güzel bir mertebeye gelecek ve size de faydası olacak bir çocuğunuzun olmasına ve ondan menfaat görmeye kılavuztir. Bazen de gemi dünya hayatının zevkine ve eğlencesine, kendinizi bu zevk ve sefaya kaptıracağınıza ve bu sebeple de maneviyatınızı boşlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Gemiye Binmek

Rüyada gemiye binen kişi, büyük bir işe girişir ve bu rüya iş hayatınızda parlak bir döneme işaret etmektedir. Gemiye binmek, büyük bir makam veya mevki anlamına da gelir. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bazı konularda başarılı olacağınıza ve bu başarınızla herkes tarafından sevgi ve saygı göreceğinize kılavuz eder. Rüyada gemiye bindiğini lakin inemediğiniz görmek anlamı bazen gurbete gitmeye ve orada yaşamaya bazen de evlenmeye yorumlanır.

Rüyada Geminin Batmasını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya kısa sürede yaşadığınız bir hayal kırıklığının yansımasıdır. Bazen de hata yapmaktan korkan veya iş hayatında çeşitli sıkıntılar çeken kimselerin bu duygularının göstergesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu