GRüya Tabirleri

Geniş Ev Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek anlamı bireyin içinde bulunduğu hal üzere yorumlanır. Mesela geniş ev ferahlık, mutluk demektir. Rüyada geniş bir evde oturduğunu gören kişi ferahlığa erişir ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Geniş ev gören kişi eğer bir derde müptela olmuşsa o dertten kurtulur. Böyle bir evde oturduğunu görenin dünya hali de düzelir ve ferahlığa kavuşur.

Rüyada ev görmek anlamı

Rüyada görülen ev bireyin ahiretidir. Bilmediği bir evde birtakım ölmüş insanlarla karşılaşan bireyin ecelinin yaklaştığına inanılır. Yine kerpiçten yapılma ev gören kişi haram mal alır. Böyle bir evden kaçıyorsa haramdan kaçan iyi bir insan olduğuna alamettir. Yine rüyada görülen ev bireyin dünyalığı da olabilir. Geniş ev sıkıntısız bir hayata işaretken küçük bir ev sıkıntı ve zahmetle de yorumlanabilir.

Rüyada dar bir evde bulunmak

Dar evin anlamı geniş evin tersidir. Yani sıkıntı yaşayacağınıza ve başınıza ufak bir uğursuz geleceğine işaret olabilir. Yine karanlık ve pis bir evin tabiri de bu şekildedir.

Rüyada dağ başında bir ev görmek anlamı

Dağ başında bir evde oturduğunuzu gördüyseniz, dağ daima gücün ve yükselmenin işaretidir. Bu yüzden böyle bir yerde bulunduğunu gören kişi işinde yükselir ve yücelir. Dağ başında ev, yine sıkıntıların def ’ine ve maddi manevi rahatlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yeni bir ev görmek anlamı

Yeni bir ev huzur, mutluluk ve yeni bir işken; eski ve pis bir evse sıkıntı ve üzüntüdür. Eski bir evden çıkmak feraha kavuşmak, mutlu olmak anlamındadır.

Rüyada evin duvarını görmek anlamı

Büyük âlim İbni Sirin ’e göre rüyada herhangi bir evin duvarının çöktüğünü gören kişi bir uğursuze uğrar veya ev halkına zarar gelir. Rüyada bir evin büyümesi iyi küçülmesi ise tam tersi olarak yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu