GRüya Tabirleri

Geri Dönmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geri Dönmek

Rüyada geri dönmek, farklı anlamlara gelir ve rüyadaki diğer unsurlar çok önemlidir. Örneğin bir yoldan geri döndüğünü görmek anlamı, yaptığı bir hatayı erken fark eden rüya sahibinin daha büyük bir felaketten kurtulacağına alamettir. Aynı zamanda ve anda kendisine yalan söyleyen birinin farkına varıp, bu kişiyle yüzleşmek demektir. Bir sözden geri dönmek ailesini, sevdiklerini, eşini veya dostlarını hayal kırıklığına uğratacak bir durum içine düşmek yahut kendisinden beklenmeyen hareketler yaparak herkesi şaşırtmak anlamındadır. Yolda yürürken bir anda geri döndüğünü görenler ise hayatlarında çok büyük bir değişim yaşarlar. Hem iyi, hem kötü anlamı vardır. Her şey yolundayken hayatını maceraya atmak suretiyle tüm düzenini bozacak olmaya yorumlanırken, aynı zamanda ve anda kendisini sıkışmış ve yaşadığı hayattan bunalmış hisseden kişilerin işi gücü bırakıp, nefes alacakları bir tatile çıkacaklarına yorumlanır.

Rüyada Yolculuktan Geri Dönmek

Çıkılan bir yolculuğu tamamlayıp geri dönmek güzel haberler alarak geleceğini çok daha iyi imkanlar üzerine inşa etmek demektir. Bu dönemde alınacak her kararın kişiyi mutlu edeceğini ve tüm seçimlerinin doğru olacağını, verimli bir süreçte olunacağına kılavuztir. Çıkılmış bir yolculuğu yarıda kesip dönmek ise, telaşlanacak bir haber almaya, işten ayrılmaya ya da yeni bir işe girip aradığını bulamamaya alamettir. Değişiklik yapmak için zamanın uygun olmadığını haber verir.

Rüyada Eve Geri Dönmek

Kişi ayrıldığı evine veya terk ettiği evine geri dönerse sevgilisiyle barışır, ayrıldığı eşiyle yeniden bir araya gelir. Özellikle yuvasında sorun olanların uzlaşmaya vararak yeniden başlayacaklarının ifadesidir. Baba evine geri döndüğünü görmek anlamı ise ailenin karşı geldiği bir konuda gereksiz inat etmek suretiyle hata yapmak ve pişmanlık duymak demektir.

Rüyada Geri Dönmenin Psikolojik Yorumu

Anne karnına, çocukluğa ve geçmişe geri dönme arzusunu bildiren rüya, bireyin gerçekten de kendisini geçmişte mutlu hissettiğini ve yaşadığı zamanda ve andaki olaylara katlanamadığı veya acı çektiği durumlarda sürekli geçmişe kaçarak çare bulduğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu