GRüya Tabirleri

Geri Vermek Rüya Tabirleri

Rüyada Geri Vermek

Rüyada geri vermek, bir emanete işaret olduğu gibi, tanıdık birinden gelen çağrıya cevap vermek bir sırra ortak olma yahut tanıklık etmek gibi anlamlara da gelir. Geri verilen şeyin ne olduğu rüyanın yorumunu değiştirir. Bir kıyafeti geri verdiğini görmek anlamı sıkıntıyı üzerinden atmak ve kişiye atılan bir iftiranın boşa çıkacağına, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına yorumlanır. Kişinin vaktinde üzerine yüklenen ve altında kaldığı sorumluluklardan, fazlalıklardan kurtulacağını, kendisine sıkıntı veren, maddi ve manevi açıdan yük olan birinden de uzaklaşmaya alamet eder. Alınan parayı geri vermek geçici bir darlık yaşamak, maddi açıdan beklentilerin suya düşmesi manasındadır. Bilmediği bir nesneyi birine geri verdiğini gören kişiler yorgunluk, isteksizlik yaşarlar ve kendilerini bir müddet içlerine kapatırlar.

Rüyada Alınan Borcu Geri Vermek

Gerçek hayatta da bireyin borçlarını ödeyerek rahata ereceğini ve kalben rahatlayacağını işaret eder. Daha önce hevesin kırıldığı bir durumun tersine döneceğini ve bireyin olumsuz giden işlerini yeniden düzene sokabileceği şansa sahip olacağını, işlerini yoluna koyarak kazancını artıracağını da kılavuz eder. Bozuk paralar şeklinde geri ödeme yaptığını görmek anlamı sıkıntı atmak, alınan borcu kağıt parayla geri vermek ise beklenmedik yerden gelecek iyi haberlere yorumlanır.

Rüyada Elbise Geri Vermek

Uzun kollu, uzun etekli bir elbiseyi geri vermek uğursuzluktan, dedikodulardan kurtulmak demektir. Verilen elbise sarı ise kişi sağlığına kavuşur. Yeşil elbise geri vermek ise sözünü tutmamak, mahcup duruma düşmek veya bireyin kendisine güvenen birine karşı yanlış harekette bulunacağını ifade eder.

Rüyada Geri Vermenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işin kişiye yetmediğini ve kendisine sürekli yeni hedefler belirlediğine, farklı yönler çizmek için uğraştığına yorumlanır. Hayatın genel olarak iyi gittiğine ve bireyin psikolojik açıdan da mutlu olduğuna tabir edilen rüya, birine söylenmek istenen sözlere, yıllardır saklanan sırlara da yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu