GRüya Tabirleri

Gerilla Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gerilla Görmek

Rüyada gerilla görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, sıkıntılı günler geçirdikten sonra kendisini toparlayacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamanda ve andan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, bu sayede kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Gerilla Olmak

Rüya sahibinin, uzun zaman önce gerçekleştirdiği bir girişim sayesinde şu anda elinde bulunan işe kavuştuğuna, bu sayede çok rahat bir hayat sürdüğüne, bundan sonra kendisini çok yakın bir zaman içinde çok rahat hissedeceği bir olayla karşılaşacağına ve hiç tahmin etmediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine ve mutlu bir şekilde yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Militan Görmek

Rüyayı gören bireyin, gönül işlerine verdiği aranın yakın zamanda ve anda sona ereceğine, hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok büyük kazançlara ulaşacağına ve çok mutlu ve sağlıklı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada Terörist Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanmasını ve mutlu olmasını çekemeyen insanların kendisine çeşitli kötülükler yapmak için fırsat kolladıklarına, bu yüzden bireyin çok dikkatli olması gerektiğine, eğer bu durumdan çok rahatsız olursa adli kurumlara başvurması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Terörist Olmak

Rüyayı gören bireyin, çok uzun zamanda ve andan beri aklının bir köşesinde kalmış olan soru işaretlerini çözmeye çalıştığına, ancak bir türlü işin içinden çıkamadığına, bu şekilde devam ederse çok büyük sorun yaşayacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına ve üzüleceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu