GRüya Tabirleri

Gevrek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gevrek Görmek

Rüyada gevrek görmek anlamı, rüyayı gören bireyin şansının ve kısmetinin bol olacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına işaret eder. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin atlatmak için çok çaba göstereceği, sabredeceği ve dayanmak zorunda kalacağı bir hale düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Gevrek Yemek

Rüyayı gören bireyin durgunlaşmasına, üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, umutlarını ve de neşesini yitirmesine neden olacak bazı durumlarla karşılaşacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibi içinde olduğu kötü günlerden sanki bir daha hiç kurtulamayacak gibi hissedecek demektir.

Rüyada Gevrek Almak

Rüyayı gören bireyin sıkıntı yükleneceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü aşacak olaylarla karşılaşacağına ve deyim yerindeyse sanki Karadeniz ’de gemileri batmış gibi derin düşüncelere dalacağına yorulur.

Rüyada Gevrek Satmak

Rüyayı gören bireyin rahatlamaya, ferahlamaya, huzura ve mutluluğa ihtiyacı olduğuna, Allah ’ın kendisine hayırlı bir kapı açıp, yardım etmesi için ona yakardığına ve tüm çabasının kendisini kurtuluşa götürecek yolları bulmak olduğuna alamet eder.

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyayı gören bireyin afiyette olacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, daha iyi şartlarda yaşar olacağına, hayatı boyunca elde etmek istediği imkanları elde edeceğine, bu sayede rahat nedir öğreneceğine ve bunun keyfini süreceğine işaret eder.

Rüyada Poğaça Börek Görmek

Rüyayı gören bireyin rızkının daha çeşitli ve zengin hale geleceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, toplumdaki ve mesleğindeki statüsünün de artacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yokluktan bükülmüş belinin artık doğrulacağına ve hayatı boyunca yoksunluğunu duyduğu herşeye sahip olma şansına nail olacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu