GRüya Tabirleri

Geyik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek anlamı hane dışındaki kişilere işaret eder. Bu kişiler huysuz ve sorunlu kişiler olup, huzur kaçırmaktan başka bir işe yaramazlar. Rüyasında geyik gören kişi çevresindeki kişilerden yani komşularından ya da iş arkadaşlarından yana sıkıntı alacak ve onlar yüzünden başı ağrıyacak demektir. Evli olan bir kadının rüyasında geyik görmesi evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyasında geyik avladığını gören kişi büyük bir mal varlığına ya da servete kavuşacak demektir. Rüya sahibi çok yiğit, kararlı ve çalışkan kişidir, gözünü bir şeye diktiği zaman onu mutlaka elde eder. Azimli çalışması sayesinde ileride her şeye sahip olacaktır.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Geyik yavrusu görmek anlamı hayırlı bir rüyadır, helal mal ve helal rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibi bir fırsat elde edecek ve karlı bir iş yaparak ondan gelir kazanacaktır.

Rüyada Geyik Eti Yemek

Hem sağlık olmaya hem de para bakımından hali, keyfi yerinde olmaya kılavuz eder. Rüyasında geyik eti yediğini gören kişi hayatı boyunca hiçbir kötü hastalığa yakalanmaz, sağlığı hiç bozulmaz, cebinden de parası eksik olmaz diye açıklanır.

Rüyada Geyik Sürüsü Görmek

İyi şans anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm şans çakralarının açık olduğuna, bu durumda elini atacağı her işi başaracağına ya da istediği her şeyi elde edeceğine kılavuz eder. Rüya sahibi için hayatının fırsatını yakalamak olarak da açıklanabilir.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüya sahibi için sıkıntı demektir. Rüyasında geyik öldürdüğünü gören kişi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak ve hayata küsecektir. Çünkü çok büyük umutlar beslediği ve kendini yüzde yüz olacak şekilde şartladığı bir işin istediği gibi olmaması anlamına gelir. Bu nedenle rüya sahibi hüsrana uğrayacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu