GRüya Tabirleri

Gezegen Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezegen görmek anlamı, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine tabir edilir. Ağır başlılığa, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilmeye, egolarından, toyluğundan, gençlik heveslerinden arınmaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin üç düşünüp bir konuşacak kadar incelik sahibi olması anlamına gelir. Rüyada gezegen görmek anlamı, ilim irfan sahibi olmaya, insanlara öğüt verecek kadar ehil kişi haline gelmeye yorulur.

Rüyada Jüpiter Gezegeni Görmek

Rüyada Jüpiter gezegeni görmenin,  iyi ve hayırlı olduğu kabul edilmez. Rüya sahibinin başına bir takım tatsız olayların geleceği, başının ağrıyacağı olaylarla karşılaşacağı, aksiliklerin, anlaşmazlıkların ve tartışmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Mars Gezegeni Görmek

Rüyada mars gezegeni görmek anlamı, arsız, nursuz, yüzsüz bir bireyin varlığı ile açıklanır ve rüyayı gören bireyin kendisi için uğursuz olacağı, hayatını alt üst edip, düzenini bozacağı bir kimse ile karşılaşıp onu dost edinmesi anlamına gelir.

Rüyada Venüs Gezegeni Görmek

Rüyada Venüs gezegeni görmek anlamı, kariyeri yüksek, arkası sağlam, şahsiyetli, asil, aileden görgülü ve eğitimli bir kimsenin varlığına ve bu kişi ile tanışıp, mutlu olmaya ve ondan hayır görmeye kılavuz eder.

Rüyada Merkür Görmek

Rüyada Merkür görmek anlamı ya da Merkür gezegeni görmek anlamı, rüya sahibinin hayatına bilgili, kültürlü ve diploma sahibi bir bireyin gireceği, ondan pek çok şey öğreneceğine işaret eder.

Rüyada Elinden Yıldız Görmek

Rüyada elinde yıldız görmek anlamı, rüyayı gören bireyin çocuğu varsa eğer ileride kendisiyle gurur duyacağı kadar hayırlı işler yapan bir kişi olacağına ve hayatı boyunca evladından yana yüzünün güleceğine kılavuz eder eğer rüya sahibi bekârsa ya da çocuğu yoksa o zaman bu yorum gelecekte olacak evladı için geçerlidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu