GRüya Tabirleri

Gideni Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gideni Görmek

Rüyada gideni görmek anlamı, gerçek hayatta bir vedalaşma yaşanacağına yorulur. Sevgililerin bir süre ayrı kalacaklarına veya ilişkilerini bitirme kararı alacaklarına tabir edildiği gibi, yanlış anlaşılmalar, kızgınlıkla söylenen sözler veya aşırı asabi davranışlar nedeniyle yaşanacak ayrılığın daha sonra kişiyi çok fazla üzeceğine, küçücük bir olayın beklenmedik sonlara neden olacağını işaret eder. Evli kimseler için eşin kendisine sırt dönmesi anlamına gelir ki, özellikle beyler için aldatma veya başka bir bayanın varlığının öğrenilmesi üzerine evliliklerinde büyük sancılar yaşanacağını, bireyin eşini ve ailesini eski haline döndürmek istese de bir müddet suların durulmayacağını ifade eder. Gideni görmek anlamı diğer bir açıdan, dostların, arkadaşların mesafe olarak uzaklara gideceklerine, bireyin en sevdiği kimselerle zorunlu ayrılıklar yaşayacağını ve bir müddet içine dönük, yalnızlık duyguları içinde olacağını bildirir.

Rüyada Gideni Uğurlamak

Askere giden birini uğurlamak resmi bir evrak almak ve sevinmek demektir. Yaşlı birini uğurlamak ise aileden kalacak mirasa, anne veya babasını uğurlamak da haneye gelecek ve herkesi ilgilendirecek güzel bir habere kılavuztir. Gideni uğurlamak olayları sabırla ve metanetle karşılamak, her ne gelirse Allah ’tan geldiğini düşünüp asla isyan etmemek, şükran dolu günler geçirmek demektir.

Rüyada Gideni Döndürmek

Pişman olunan bir işin peşine düşüp onarmaya çalışmak, sevilen kimseyle araya giren kara bulutları dağıtmak adına çaba göstermek demektir. Söylenen bir lafı geri almak, sözünden caymak, büyük konuşup sonradan mahcup duruma düşmek ve atıp tutmak manalarına gelen rüya, kişisel hatalar nedeniyle yaşanacak üzüntünün ifadesidir.

Rüyada Gideni Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle ayrılık yaşayan, sevdiği bir insanı kaybeden, ölümler yaşayan kimselerin gördüğü rüyalardandır. Kişinin bağlanma ihtiyacına ışık tuttuğu gibi, hayatındaki kişilere aşırı bağlılık gösterdiğini, onları kaybetmekten endişe ettiğini de bildirir. Aynı zamanda ve anda terk edilme korkusunun da sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu