GRüya Tabirleri

Giyim Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Giyim Görmek

Rüyada giyim görmek anlamı, süse ve şatafata meraklı bir kadınla aşk yaşamak anlamına geldiği gibi, kadınlar için olayları yüzeysel değerlendiren ve hayatı yalnızca zevklerden ibaret gören bir kimseyle evlenmek manasındadır. Evli kişiler için eşlerinin bir türlü sorumluluklarını yerine getirmediklerini, sürekli borç açtıkları için maddi durumlarının giderek kötüleşmeye başladığını bildirir. Koyu renk giysiler görmek anlamı bir yakının vefat haberine veya hastalanmasının duyulmasına tabir edilir. Açık renk elbise giyenler kısa bir süreliğine de olsa rahatlarlar ve elleri bollaşır.

Rüyada Giyim Mağazası Görmek

Sıkıntı manasına gelir ve bireyin içinde bulunduğu durumda hem maddi olarak, hem de manevi açıdan zorlu günler geçirdiğine yorumlanır. Hata yapıp sonrasında pişman olan bireyin atacağı her adım bir sonraki hatasını hazırlar. Yeterince düşünmeden karar verileceğini, özellikle sıkıntılarla alakalı konularda bireyin elinden gelmeyen bazı durumlar için yardım almak gerektiğini de bildirir. Hatalar nedeniyle aile içinde gerginlikler yaşanacak olduğuna, ümitsizliğe kapılan rüya sahibinin işi gücü boş verip, giderek daha derin bir batağa sürükleneceğine tabir edilir.

Rüyada Giyim Alışverişi Yapmak

Kimsenin sözünü dinlememenin kişiye getireceği zararı bildirir. Anne baba sözünden çıkan kişilerin özellikle arkadaş çevrelerinin kurbanı haline geleceklerine, kendi kabahatleri olmasa da bulundukları ortam yüzünden kötü biri olarak görüleceklerine tabir edilir. Bir hırsızlık ya da dolandırıcılık olayına adı karışmak, polisle başı derde girmek, yasalar karşısında suçlu bulunmak gibi anlamlara gelir ve hayra yorulmaz. Borçlarını zamanında ödeyemeyen ve sürekli erteleyen rüya sahibinin icra ile karşı karşıya kalması yüzünden sahip olduğu mal varlıklarını satmak zorunda kalacağının da haberini verir.

Rüyada Giyim Görmenin Psikolojik Yorumu

Değer görmek anlamı istemenin ifadesidir. Çocukluğundan itibaren anne ve babasının ya da aileden çok sevdiği bir kimsenin dikkatini çekmek isteyen kişilerin yetişkinliklerinde dahi hala bu saygıyı, ilgiyi ve sevgiyi kazanmak adına çaba gösterdiklerine dair bilgi verir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu