GRüya Tabirleri

Giysi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Giysi Görmek

Rüyada giysi görmek anlamı, tek şekilde tabir edilmez, kıyafetin çeşidine ve durumuna bağlı olarak iki temel anlama gelir ve buna uygun şekilde yorumlanır.Güzel ve yeni giysiler görmek anlamı, sağlıklı, neşeli, mutlu ve huzurlu olmaya, rahat, lüks ve konforlu bir hayat sürmeye işaret eder. Fakat bunun tam tersi şekilde yani çirkin ve yıpranmış giysiler görmek anlamı, şanssızlık, uğursuzluk, hastalık, fakirlik ve mutsuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Giysi Mağazası Görmek

Rüyada giysi mağazası görmek anlamı, bolluk, bereket, ziyadesiyle rızık ve nimet anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının önemli oranda artacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, imkânlarının da genişleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Giysi Vermek

Rüyada giysi verdiğini gören bireyin maddi sıkıntıları biter, kişi bolluğa kavuşur, ekmeksiz, aşsız ve parasız geçirdiği günlerin doyasına acısını çıkaracak kadar kazanca sahip olması anlamına gelir.

Rüyada Giysi Almak

Rüyada giysi almak, rüya sahibinin yanlış yollara sapacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine yani kısacası ekmeğine leke süreceğine işaret eder.

Rüyada Giysi Toplamak

Rüyada giyişi toplamak, rüya sahibinin dünyadan göçüp gittiğinde çocuklarına ve torunlarına bir dikili ağaç bırakma düşüncesi nedeniyle karlı yatırımlar yapmak istediğine bu nedenle de kafasına koyduğu kazançlı işi yapabilmesi için sermaye biriktirdiğine tabir edilir.

Rüyada Giysi Satmak

Rüyasında giyişi sattığını gören kişi takas usulü ile kendisinin karlı olacağı bir alış veriş yapacak ya da bir koyduğu işten iki kazanarak daha fazla gelir elde edecek demektir.

Rüyada Giysi Dolabı Görmek

Rüyada giyişi dolabı görmek anlamı, statü değiştirmeye, iş hayatında merdiven atlamaya, itibar ve ün kazanmaya, ticaretten hayır görmeye ve hatırı sayılır oradan para kazanmaya kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu