GRüya Tabirleri

Gizlemek Rüya Tabirleri

Rüyada Gizlemek

Rüyada gizlemek, genellikle kimsenin onaylamadığı bir işe girişip sonrasında da pişman olmak demektir. Kişinin kendisine maddi anlamda büyük kazanç getireceğini umduğu bir işin yasa dışı veya kanunlar nazarında sıkıntılı bir iş olmasından dolayı bu girişimini herkesten gizleyeceğine ancak daha sonra bu konu ile ilgili başının ağrıyacağına alamettir. Gizlemek, parasal konularda yaşanan sıkıntıyı herkesten saklamak ve dışarıya karşı her şey yolundaymış gibi davranmak, lüks yaşantıdan ödün vermemek ve giderek mali anlamda daha da fazla sıkıntıya düşmek olarak da yorumlanır. Huzursuzluk içinde geçecek günlere ve kişiyi sürekli olarak rahatsız eden birinin varlığına da işaret eder.

Rüyada Eşya Gizlemek

Rüya sahibinin bencilce davranışları yüzünden ortağı ile arasında maddi konularda çıkacak bir anlaşmazlık ya da tartışmaya alamettir. Özellikle aile içinde bireyin bencilliğinin verdiği rahatsızlık su yüzüne çıkar ve konuyla ilgili sert konuşmalar yapılır. Kendi menfaatine düşmek ve başkalarının ihtiyaçlarını, ruhsal dengelerini hiçe saymak olarak da yorumlanan rüya, bir süre sonra yapayalnız bir hayat sürmek zorunda kalınacağının da habercisidir.

Rüyada Para Gizlemek

Ekonomik olarak sıkıntı içinde olunacağına, bireyin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına ancak mevcut durumların buna izin vermemesi yüzünden imkanlarını zorlamaya çalışacağına alamettir. Kağıt para gizlemek aynı zamanda ve anda gelecekte alınacak büyük bir evin de habercisidir. Bozuk para gizlemek ise, bireyin kendi sıkıntılarını kimseyle paylaşmadığı için her şeyi sürekli içine attığına, ailesinin haberi olmadan zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığına alamet eder. Bozuk para gizlemek aynı zamanda ve anda yaşanacak tatsız bir olaydan sonra bir sırra sahip olunacağına da tabir edilir.

Rüyada Gizlemenin Psikolojik Yorumu

Çekingen ve cesaretsiz kişilerin bu durumdan duydukları rahatsızlığa ve kendilerini değiştirmek için fırsatları değerlendirmek istediklerine, çevrelerinde yaptıkları küçük değişiklikler ile kişiliklerindeki bu olumsuz durumların düzeleceğini hayal etmelerine alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu