GRüya Tabirleri

Gizlenmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, hatalı, ayıplı, gizli kapaklı iş yapmaya, arkadan konuşmaya, dedikoduya, iftiraya ve günaha işaret eder. Rüyayı gören bireyin saman altından su yürüttüğüne, arkadan iş çevirdiğine, her şeyi kendi istediği kılıfa uydurduğuna ve çıkar peşinde olduğuna işaret eder. Rüyada gizlenmek, hiç beklenmedik bir anda alışılmamış ve daha önce yaşanmamış olaylar yaşamaya kılavuz eder.

Rüyada Gizlendiğini Görmek

Rüyada gizlendiğini görmek anlamı, menfaat elde etmeye, fayda sağlamaya ve bunun için her türlü kötü işleri yapmayı göze almaya işaret eder. Kişi, kendi çıkarı için yalan yanlış laflar edecek, başkasının malına ya da parasına göz dikecek veya hak yiyecek diye yorumlanır.

Rüyada Eve Saklanmak

Rüyada eve saklanmak, büyük bir melanete uğramaya, korkunç bir felaket ve uğursuz yaşamaya, gözyaşı dökmeye ve yasa boğulmaya tabir edilir. O evde yaşayan bir kimsenin acısını yaşamaya yorulur.

Rüyada Birinden Saklanmak

Bir kimse rüyasından birinden saklandığını görürse eğer, tatsız, üzücü ve kötü olaylar yaşayacak, sevdikleri ile arasına mesafe girecek ve çok üzülecek demektir. Rüya sahibinin gönül kırıklığı yaşayacağı, derdinden ve kederinden ne yaptığını bilmez olacağı bu nedenle de yanlış yollara sapacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağacın Arkasına Saklanmak

Bir kişi rüyasında kendini bir ağacın arkasına saklanmış olarak görserüyası, ulu, yüce ve bilge bir kişiden ders alacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, ferahlık, esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Düşlerin gerçekleşeceğine, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine tabir edilir. Hayır bulmak şeklinde değerlendirilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu