GRüya Tabirleri

Gizli Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gizli Görmek

Rüyada gizli görmek anlamı, ortaklık kurulmuş olan bir kişi ile aranın açılması yüzünden çalışmaların ya da projelerin yarıda kalacağına, bu yüzden sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamanda ve andan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Gizli Kamera Görmek

Sevilen bir bireyin başına gelecek olan kötü bir durumdan ötürü büyük bir üzüntü duyulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına ve rakiplerle tartışma yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Gizli Geçit Görmek

Kişinin, yaptığı işte aldığı başarıları kıskanan kişiler tarafından kötü durumlara düşürüleceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine tabir edilir.

Rüyada Gizli Aşk Yaşamak

Yaşanacak üzüntülü olaylardan ötürü huzurun kaçacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada Gizli İş Çevirmek

Sorunların daha da artacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu