HRüya Tabirleri

Haber Vermek Rüya Tabirleri

Rüyada Haber Vermek

Rüyada haber vermek, özellikle ne tür bir haber verildiğine göre yorumlanmalıdır. Genel açıdan kişi kötü bir haber verdiğini görüyorsa tersine yorumlanır ve gerçekte çok sevineceği bir olay yaşar. Kötü haber vermek kutlama yapmak, bebek sahibi olmak, yeni işe girmek, zam almak gibi durumlara tabir edilir. İyi haber vermek de genelde hayırlı rüyalar arasındadır ancak yine verilen haberin niteliğine göre yorumlanması daha uygun olacaktır.

Rüyada Ölüm Haberi Vermek

Eve gelecek misafirlere işaret ettiği gibi, var olan işin değiştirileceği, bireyin sosyal ve ekonomik durumunu tamamen değiştirecek, itibarını etkileyecek, saygınlık kazanmasına neden olacak güzel bir işe başlayacağının işaretidir. Tanıdık birinin ölüm haberini vermek o insandan gelecek güzel haberlerin, o kimseyle yakın zamanda ve anda yüz yüze görüşerek, iyi vakit geçirmek demektir. Tanınmayan birinin ölüm haberini vermek ise kişiye yapılacak bir sürprize alamettir.

Rüyada Doğum Haberi Vermek

Erkek bebek doğduğunu haber vermek güvenilir, sadık bir eş sahibi olmak, gerçek hayatta da erkek evlatlara kavuşmak demektir. Kız bebekler için doğum haberi vermek kızgın haber anlamındadır ve haneye düşecek üzüntüye alamet eder. Gözyaşı dökmek, uzun süre kendini bitap hissetmek ve hastalanmak anlamına da gelir.

Rüyada Müjdeli Haber Vermek

Müjdeli haber vermek kişiye tesiri çok yüksek olacak güzel bir haberin geleceğini bildirir. Beklenilen birinin eve gelmesi, hanede bir kavuşma yaşamak, evli kimseler için eşleriyle daha huzurlu ve uyum içinde zamanlar geçirmek demek olduğu gibi, düşmanların yok edilmesi, hak edileni almak, miras kalan bir ev ya da arsa ile borçları temizleyip düze çıkmak manasına da gelir.

Rüyada Haber Vermenin Psikolojik Yorumu

Kişiye kapılarını kapatmış birinin varlığını gösterir. Herhangi bir nedenden ötürü görüşmeyi kesmiş birini hala çok seven bireyin, duyduğu özlemle o insana ulaşmaya çalıştığını bildirir ve aynı zamanda ve anda sürekli bu kişiyi düşünerek yaşadığının da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu