HRüya Tabirleri

Halı Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Halı Almak

Rüyada halı aldığını görmek anlamı dünyalık işlere göre yorumlanır. Halı alan bireyin şanı, şöhreti yüce izzeti bol olur. Halı almak zengin olmaktır. Gelecek mala ve ganimete alamettir. Hala alan kişi halının güzelliği miktarınca kısmete ve menfaate erişir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada görülen halı zengin ve soylu tanıdıklardır. Halı genişse, rızkınız bereketli ve geniş olur. Halının güzelliği dünyanın güzelliğidir. Halı küçükse sıkıntı sonrası büyük hayra, uzun ve genişse ömür uzunluğuna alamettir.

Halı Üzerinde Yürüdüğünüzü Görmek

Bu rüya hayırdır. Halı üzerinde yürüyen kimse mutlu olur, istediğine kavuşur.

Rüyada Halının Dürüldüğünü Görmek

Rüyada dürülüp katlanan halı geçim sıkıntısıdır. Yine halının dürüldüğünü ve götürüldüğünü gören kimsenin eceli yaklaşmış demektir. Çünkü bu rüya dünya hayatının ve rızkının bitmesine işaret eder. Bu rüya yolculuğa çıkmak isteyenler için yolculuğun olmamasına da alamettir.

Rüyada Yere Halı Sermek

Rüyada serilen halı devlet erkânı, ytesirli kişiler ve onların bulunduğu yerdir. Halı sermek bereketin artması, dünya hayatı mutluluğu, ferahlık ve rahatlıktır.

Rüyada Halının Üstünde Oturmak

Rüyada halının üstüne oturan bir makama ve mevkiye erişir. Bu rüyayı gören beklemediği bir yerden menfaat görür. Rüyada halının üstünde gören tanımadık bir adam gören bireyin yanlışlar yapacağına ve doğru yoldan sapacağına alamettir.

Rüyada Kadife Halı Görmek

Rüyada görülen kadife halı bireyin dünyalığıdır. Kadife bir halıdan atılan gerçekten mağlup olur ve dünya hayata sıkıntıya girer. Kadife halıda oturanın ise dünyalığı bol, mutluluğu çok olur. Kadife halı izzet, şeref, şan ve şöhrettir.

Rüyada Halı Üzerinde Secde Ettiğini Görmek

Bu rüya görenin iyi bir kul olduğunu gösterir. Yine mal varlığının artmasına, geçim bolluğuna ve zenginliğe de alamettir. Halı üzerine secde eden eğer doğru yere dönmüşse makbul bir insan ve iyi yürekli bir kişi olduğuna kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu