HRüya Tabirleri

Halı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek anlamı güzel anlamlara gelir. Rüyasında halı gören kişi paraca hiç darlığa düşmez. Bu kişi sıkıntıya da düşmez. Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder. Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Halının bir diğer anlamı da helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendisine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ileride çok zengin biri olacağına ve uzun yaşayacağına kılavuz eder. Halı görmek anlamı genel olarak çok iyidir.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek

Rüyada katlanmış halı görmek anlamı iyi değildir. Eğer rüya sahibi bir halıyı katlamış şekilde taşıyarak götürüyorsa bu o bireyin ileride çok zorluğa ve yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Halı Görmek

Rüyada eski halı ya da yırtılmış bir halı görmek anlamı de darlığa ve yokluğa düşmeye kılavuz eder. Rüya sahibi ileride fakirleşecek ve geçim derdine düşecek anlamına gelir.

Rüyada Çiçekli Halı Görmek

Rüyada düz olmayan, çiçek desenli ya da herhangi bir deseni olan bir halı görmek anlamı çok iyidir ve bireyin dünyalığına işaret eder. Yani malının çok olacağı anlamına gelir.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada hem küçük hem de geniş olmayan halı görmek anlamı iyi değildir. Rüyasında halının küçük ya da dar olduğunu gören rüya sahibinin hayatının çok uzun sürmeyeceği gibi malı ve parası da çok olmaz.

Rüyada Yeşil Renk Halı Görmek

Rüyada yeşil renk halı görmek anlamı çok güzeldir ve bireyin variyeti ile yorumlanır. Rüyasında yeşil renkli halı gören rüya sahibinin malı da, rızkı da çok olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu