HRüya Tabirleri

Halı Silkelemek Rüya Tabirleri

Rüyada Halı Silkelemek

Rüyada halı silkelemek, bireyin aşk hayatının genel olarak iyi bir çizgide devam edeceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına ve aynı zamanda ve anda bireyin isteklerinin Allah katında karşılık bulacağına kılavuz eder.  Dertlerden kurtulmak ve hane içinde refaha kavuşmak olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda ve anda rüyayı gören kişi bekar ise iyi bir kısmetle karşılaşacağına da yorumlanır. Kişinin çektiği türlü sıkıntılara rağmen hak ettiği hayata ve üne kavuşacağına da tabir olur.

Rüyada Halı Yıkamak

Zengin bir hayata sahip olunacağına ve her türlü sıkıntıdan uzak, refah içinde, mutlu bir ömür sürüleceğine alamettir. Rüyada halı yıkayan kişi, hastalık sahibi ise, şifa bularak en kısa sürede iyileşir.  Güzel ve şanslı bir baht sahibi olmak ve etrafta imrenilecek, parmakla gösterilecek başarılara sahip bir kimse olarak anılacağına da kılavuztir. Eskiye oranla çok daha fazla bir kazanç sağlanacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Halı Temizlemek

Rüyada halı temizleyen kişi genel olarak verdiği sözlerin hepsini yerine getirir ve etrafında bulunan cömert bir memur tarafından yardım görür. Halı temizlediğini gören kişi mal ve mülk açısından şanslı olur ve kazancını artıracağı yeni işler içine girer. Ömrü boyunca sevdiği ve önem verdiği kişilerle beraber yaşar. Olumsuz açıdan ise, bireyin içinden çıkması son derece güç durumlara gireceğini ve işlerin kötü gitmesi ile beraber sağlığının da bozulmasıyla başkalarının yardımına muhtaç hale geleceğinin de işaretçisidir.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silen kişi zengin bir hayata kavuşur ve halledemediği işleri kolay bir şekilde, yardım almadan çözüme kavuşturur. Aynı zamanda ve anda yakın arkadaşlarının da zengin ve cömert kimseler olduğuna alamettir. Rüyada halı silmek genel manasıyla olumlu olduğundan bireyin hayatındaki pek çok konuda sıkıntısız ve hayırlı işlerle dolu bir yaşam geçireceği anlamına da gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu