HRüya Tabirleri

Halı Silmek Rüya Tabirleri

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, bireyin arası bozuk akrabaları ile karşı karşıya gelerek yüzleşmek zorunda kalacağına ve istenmeyen pek çok söz sarf edileceğine, bu kimselerle ipleri koparacağına alamettir. Yaşanan acı tecrübeler sonrasında gönül kırgınlığına neden olan kişileri hayatından çıkarmak ve yeni tanışılan insanlarla araya mesafe koymak anlamlarına da gelir. Halı sildiğini gören kişiler çevrelerinden yardım alacakları gibi, psikolojik sorunlarını da paylaşarak hafiflerler. Değerli bir halıyı sildiğini görmek anlamı, maddi olarak değeri çok yüksek bir ziynet eşyası satın almak manasına gelir.

Rüyada Kirli Halı Silmek

Bir beladan kurtulmak, yalanlar söyleyen birini ifşa etmek ve kendini temize çıkarmak anlamına gelir. Kişiye atılan bir iftiranın açıklığa kavuşması ve yeniden eski itibarlı günlere dönmek manasına gelen rüya, bireyin temiz bir geleceğe sahip olmak, çocuklarına çok daha iyi hayat şartları sunmak için çabaladığına ve bu nedenle sürekli olarak çalışmasına yorulur. Tek başına kirli halı silen kişi iş sıkıntısını çözer ve rahat bir nefes alır.

Rüyada Temiz Halı Silmek

Bitmiş bir işin üstüne gidip mahvetmek veya o işi yeniden sorun haline getirmek demektir. Geçmişte bırakılan bir ayrılığın yeniden bireyin gündemine geleceğine, evli kişilerin eşlerini düşünmeden heyecan ve macera arayışı içinde hareket ederek evlerindeki huzuru bozacaklarına alamettir. Pire için yorgan yakmak anlamına da gelen rüya, küçük bir olayı fazlaca büyüten rüya sahibinin, kalp kıracağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine de alamettir.

Rüyada Halı Silmenin Psikolojik Yorumu

Mutsuz ve çarpık aile ilişkileri olan kişilerin kendilerini bu sıkıntılı yaşamdan uzak tutmak için verdikleri çabaya alamettir. Bu rüya kendisini günahkar bulan ve günahlarından arınmak için dünya işlerinden el etek çeken, sosyal ilişkilerini sınırlandıran, arkadaşlarından uzaklaşan kimselerin psikolojilerini de sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu