HRüya Tabirleri

Halı Süpürmek Rüya Tabirleri

Rüyada Halı Süpürmek

Rüyada halı süpürmek, bir arkadaşla veya akrabayla karşılıklı konuşarak, deyim yerindeyse etekteki tüm taşları dökmek anlamına gelir. Kişiyi rahatsız eden konuların gündeme geleceğini, eski defterlerin yeniden açılacağını ve bazı kimselerle yapılacak tartışmaların ilişkileri kopma noktasına getireceğini ifade eder. Hal süpürmek gerginliklerin ve sorunların biteceğini, yepyeni bir geleceğin kapılarının aralanacağını, yaşanan günler sıkıntılı olsa da, sonrasının kişi için aydınlık olacağını işaret eder. Evindeki halıyı süpüren kimselerin ailevi dertleri sona erer ve mal, miras gibi konularda uzlaşmaya varılır. Olumsuz olduğu düşünülen olayların şaşırtıcı derecede iyi sonlanacağını, maddi konularda dikkatli davranan rüya sahibinin zenginleşerek daha refah bir hayat süreceğini bildirir. Şans oyunlarında para kazanmak, haneye beklenmedik bir mal girişi gibi anlamlara da gelen rüya bireyin iç dünyasındaki gelişmeleri, psikolojik olarak güçleneceğini de haber verir.

Rüyada Kirli Halı Süpürmek

Kendisinden mal veya para çalan birini yakalamak, bir hırsızlığı ortaya çıkarmak, emeğini çalan kimselerin oyunlarını bozmak anlamına gelir. Rüya sahibinin önemli bir değişim geçireceğini, bu değişime de yaşayacağı bir olumsuzluğun neden olacağını bildirir. Kirli halıyı süpürmek geçmişi tamamen unutarak ve problemleri çözerek yeni bir sayfa açılacak olduğunu, kendisini verilen nasihatleri göz önünde bulunduran rüya sahibinin yalancı, ikiyüzlü, çıkarcı kimseleri yaşamından uzak tutacağını tabir eder.

Rüyada Halı Silmek

Temiz bir halıyı silmek güzel, ferah haberler almak, gelecekle ilgili planlar yapmak ve işte başarı yakalamak anlamındadır. Kirli halı sildiğini görmek anlamı ise gelecek üzücü bir habere, kişiyi strese sokan ortağa, iş yerinde beklenmedik olumsuzluklara yorumlanır. Aynı zamanda ve anda var olan sorunların giderilmesi için çareler arandığına ve bu süreçte şansın da kişiden yana olacağına kılavuztir.

Rüyada Halı Süpürmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini yorgun, bitkin ve çaresiz hisseden kişilerin yeni bir başlangıç yapmak, olumsuzluklara sünger çekmek için duydukları isteğin ifadesidir. Geleceğini yeniden inşa etmek için çabalayan kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu