HRüya Tabirleri

Hamile Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek anlamı, tek bir şekilde yorumlanmaz. Bir kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi zenginliğe, bir erkeğin hamile olduğunu görmesi ise sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Aynı zamanda ve anda kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyasında kendini hamile gören bireyin, karnı ne dayanışması büyükse aynı oranda mal sahibi olacağı anlamına gelir. Eğer bir erkek rüyasında karısının hamile olduğunu görürse bir mal sahibi olma arzusundadır. Rüyada hamile kadın görmek anlamı zorlulara, sıkıntıya ve kedere işaret eder. Evli olmayan bir bayanın kendisini rüyada hamile olarak görmesi onun hane içinde sebep olacağı tatsız durumlara ve belalara kılavuz eder. Kimi zamanda ve anda bekâr bir kız için rüyada hamile olduğunu görmek anlamı, kısmetinin bağlı olduğuna yorulur.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olduğunu gören bireyin gayri menkulü, parası ve rızkı artar. Zenginliğe ve bolluğa kavuşur. Bazen de bu rüya bireyin yakın zamanda ve anda yaşayacağı hafif sıkıntılarıdır. Hamile olduğunu gören kimsenin karnı ne dayanışması büyükse sıkıntıları da o nebze büyük olur veya doğuma ne kadar yaklaşmışsa sıkıntıları da o derece kısa bir zamanda ve anda sona erer.

Rüyada Karısının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının hamile olduğunu gören erkeğin, satın almak istediği bir mal olduğu anlamına gelir. Yeni bir ev, araba ya da yazlık olabilir. Yani rüya sahibinin almayı planladığı bir şeye kılavuztir. Bu rüya genellikle hayırlı ve güzel bir rüya olarak bilinir. Rüyasında karısı hamile olan kimse maddi anlamda umut ettiği her şeye kavuşur veya eline toplu bir para geçer.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek anlamı iyiye işaret etmez bilakis kötü şeylere kılavuz eder. Rüyasında hamile kadın gören kişi zorluğa, sıkıntıya, yokluğa düşebilir ya da onu kedere sürükleyecek bir olay yaşayacaktır. Bazı alimlere göre ise rüyada görülen hamile kadın bireyin yakın zamanda ve anda bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağına lakin bir müddet sonra bu sorunlardan kurtulup tekrar rahata kavuşacağına alamettir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkeğin hamile olduğunu görmek anlamı canına kıymaya işaret eder. Rüya sahibinin kendini asarak intihar edeceğine yorumlanır. Rüyada genellikle gerçek hayata aykırı şeyler görmek anlamı pekiyi yorulmamaktadır. O nedenle böyle bir rüya bireyin yaşayacağı sıkıntılardır diyebiliriz. Rüya sahibi kendinden kaynaklanan bazı davranışlar sebebiyle üzüntü yaşar ve keder içinde olur.

Rüyada Bekar Kızın Hamile Olması

Rüyada bekar kızın hamile olması, ailesi ve hane içi ile yorumlanır. Rüyasında hamile olduğunu gören bakire bir kızın ailesinde kendisi nedeni ile nahoş olayların yaşanacağına, tatsızlık olacağına ve aile bireylerinin hepsinin sıkıntıya düşeceklerine işaret eder. Bazen de bu rüya o kızın gerçekten çok iyi ve varlıklı bir gençle evlenmesine veya güzel bir şekilde eğitimini tamamlayıp karlı bir işte çalışmasına yorulmaktadır.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyasında hamile bir hayvan gören kişi çevresinde bulunan ve yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardım eder ve onun bir ihtiyacını giderir. Hamile hayvan genellikle yoksul veya zorda olan bir bireyin sembolüdür. Rüyada hamile bir hayvana yemek veren gerçek hayatta da insanlara yardım eder veya onların gereksinimlerini giderir.

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek anlamı genellikle şan ve şöhrete yorulur. Böyle bir rüya gören kimse, kısa sürede kendisinin de tahmin edemeyeceği nimetlere ve güzelliklere kavuşur. Bu rüya bazen de ev halkından veya akrabalardan bir kadının hamile kalmasına veya hamileler için kız çocuğuna işaret eder.

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyasında doğurduğunu gören kimse kısa süre içerisinde tüm sıkıntılarından ve kederinden kurtulur. Bu rüya, bireyin o anki halinin değişeceğine daha güzel bir yaşama kavuşulacağına veya herhangi bir zorlu durumla karşı karşıyaysa yakın zamanda ve anda tüm problemlerin biteceğine alamettir. Rüyasında doğum yapan kişi hapiste ise özgürlüğüne kavuşur.

Rüyada Bir Kadının Kendisini Gebe Görmesi

Rüyada bir kadın kendini gebe olarak görürse çoğu alime göre bu rüya, büyük miktarda malın mülkün ve paranın göstergesidir. Bazen de bu rüya aile hayatında yaşanacak olumlu değişikliklerdir. Kocası ile arası bozuk olan bir kadın bu rüyayı görse yakında her şeyin düzeleceğine ve tekrar barışacaklarına alamettir.

Rüyada Hamile Karnı Görmek

Rüyada hamile karnı görmek anlamı genellikle şan, şöhret, mal mülk gibi olumlu şeylere yorulmaktadır. Rüyada hamile olan kadının karnı ne kadar büyükse eline de o miktarda para geçer. Karın çok büyükse herkesin tanıyacağı bir üne sahip olmaya veya zenginleşerek servet edinmeye işaret olan bu rüya eğer karın küçükse az bir paraya veya insanların takdirini kazanacak işlerde bulunmaya kılavuz eder.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kendi kızını hamile görmek anlamı, o kızın ileride ilim öğreneceğine veya işinde oldukça yüksek bir seviyeye çıkacağına alamettir. Bu rüya genellikle evladın güzel bir eğitim alıp anne babasına hayırlı olmasına veya insanlara yardım etmesine yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kişiye kızı tarafından bir hayır ulaşır ve dünya hayatında kızının gününü görür.

Rüyada Dul Kadının Hamile Olması

Rüyada dul bir kadın kendini hamile olarak gördüyse bu o kadının yakında iyi bir kısmetinin çıkacağına ve evleneceğine alamettir. Eğer bu bayan evlenmeyi isteyen birisi değilse yakında istediği ve arzu ettiği birçok şeye kavuşacağının ve daha rahat bir hayat süreceğinin göstergesidir.

Rüyada Kısır Bir Kadını Hamile Olarak Görmek

Rüyada kısır bir kadını hamile olarak gören kimse kısa zaman sonra umudunu tamamen yitirdiği bir işin istediği şekilde değiştiğini ve hiç beklemediği bir anda tüm isteklerine kavuştuğunu görür. Bu rüya genellikle olmayacağını düşündüğünüz birçok arzunuzun en hayırlı şekilde gerçekleşeceğinin göstergesidir. Kısır bir kadının çocuk doğurduğunu görmek anlamı de hatalardan ve günahlardan dönmeye, pişman olmaya, tövbe etmeye ve üzülmeye alamettir.

Rüyada Hamile Bir Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile bir kadınla konuşup sohbet etmek, varlıklı ve zengin bir adamdan yardım görmeye alamettir. Bu rüya özellikle iş hayatında bazı sıkıntıları olan kişiler için yakında gerçekleşecek güzel olaylara, maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve borçlular için borçlarını ödeyecek kadar eline bir mal geçmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyasında hamile kalan kimse hiç istemediği bazı olayların ortasında kalır. Bu rüya bireyin yakın zamanda ve anda bazı sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalacağına alamettir. Bazı alimlere göre ise bu rüya gören bireyin arzu ve dileklerinin uzun vadede gerçekleşeceğinin göstergesidir. Yani eğer rüya sahibinin bazı istekleri varsa bunların hepsi yavaş yavaş gerçekleşir ve bu onun için aslında daha hayırlıdır.

Rüyada Hamile Arkadaşını Görmek

Rüyada gerçekten hamile olan bir arkadaşınızı görmeniz onun güzel ve hayırlı bir çocuk doğuracağına ve o çocuğun anne babasına büyüdüğünde birçok iyilik yapacağına alamettir. Rüyasında hamile arkadaşını gören kimse o kişiden bazı yardımlar görür veya kendisi o hamile arkadaşına yardım eder.

Rüyada Hamilelik Sancısını Çekmek

Rüyada hamile olduğunu ve sancı çektiğini gören kimse için bu rüya oldukça güzel ve hayırlı sayılmaktadır. Çünkü rüyada görülen acı, sancı benzeri durumlar gerçek hayattaki mutluluklara, ferahlamaya ve her anlamda huzurlu olmaya alamettir. Bu nedenle bu rüyayı gören bireyin dünyadaki sıkıntıları bir son bulur, hasta ise iyileşir, yolcu ise sağ salim evine döner veya tüm hatalarından dönerek daha iyi bir insan olur.

Rüyada Hamilelik Suyunun Gelmesi

Rüyada hamile olup suyunun geldiğini ve doğuma çok az bir süre kaldığını gören kimsenin dünyada da yaşadığı sorunlara ve sıkıntılara da bir nihayet olacağının ve o bireyin her anlamda mutlu olacağının göstergesidir. Bu rüya kişiye sabretmesi gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Sabırla tüm zorlukların üstesinden gelebileceğini ve ancak bu sayede tüm üzüntülerden kurtulacağını gösterir.

Rüyada Hamilelik Testi Yapmak

Rüyada hamilelik testi yapan kimse dünyada elde edeceği her şeye biraz sınanmadan ve sıkıntı çekmeden ulaşamaz. Bu rüya genellikle zorluk çekerek bazı imkanları elde edeceğinizi ve ancak bu şekilde mutlu olup isteklerinize kavuşacağınızı hatırlatan bir rüyadır.

Rüyada Sezaryen Görmek

Rüyada sezaryen ile doğum yapan bir kadın görmek anlamı kişiye zorluklarla beraber bazı kolaylıkların da ulaşacağına veya kendi hataları sonucunda bazı sıkıntıların isabet edeceğine işaret olan bir rüyadır. Rüyada sezaryen yaptırdığını gören kişi menfaat elde edebilmek için bazı istemediği işler yapmak zorunda kalır.

Rüyada Hamile Bir Yaşlı Kadın Görmek

Rüyasında hamile bir yaşlı kadın görmek anlamı o yılın kıtlıkla ve pahalılıkla geçeceğine alamettir. Yaşlı bir kadının hamile olması, sabırla her şeyin düzeleceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada Ultrasona Girmek

Rüyada ultrasona giren bireyin bazı sırları çok güvendiği bir arkadaşı tarafından ifşa olunur. Bu rüya genellikle kendisine güvenilmemesi gereken dost görünümlü bir düşmana kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu