HRüya Tabirleri

Hamile Kaldığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada hamile kaldığını görmek anlamı, bireyin bazı sıkıntılara uğraması anlamına gelmektedir. Rüyasında hamile kalıp karnınızın büyüdüğünü görmeniz, bu sıkıntıların gittikçe büyümesine ve sizi rahatsız etmesine yorumlanır. Doğum yapmak ise genellikle bütün bu üzüntülerden kurtulmadır. Rüyada hamile kalan kadın, eğer evli ise gerçek hayatında da hamile kalır. Bu rüya genellikle çocuğa alamettir. Rüyada bekar bir kimsenin hamile kaldığını görmesi ise kısmetin açılmasına ve evlenmesine kılavuz eder. Rüyada hamile kaldığını lakin çocuğunu düşürdüğünü görmek anlamı, önünüze çıkacak bazı fırsatları değerlendiremeyeceğiniz anlamına gelir. Yaşlı bir kadının hamile kalması ahiret nimetlerinden faydalanmasına ve ölümünün güzel ve hayırlı olmasına kılavuz eder.

Rüyada Hamile Bir Kadın Görmek

Rüyada tanıdığı bir kimseyi hamile olarak görmek anlamı, o bireyin yakında bekarsa evleneceğinin eğer değilse hamile kalacağının göstergesidir. Bazen de bu rüya o kimseden göreceğiniz fayda ve menfaattir. Rüyada tanımadığı bir kadını hamile olarak görmek anlamı, iş hayatınızda yaşayacağınız başarıların ve makam sahibi olmanın habercisidir. Rüyasında annesini hamile olarak görmek anlamı mirasa, kızkardeşin hamile olarak görmek anlamı, bireyin elde edeceği zafere ve düşmanlara galip gelmeye, kendinizi hamile olarak görmek anlamı ise dünya hayatının nimetlerine ve zevklerine yorumlanır.

Rüyada Hamile Bir Hayvan Görmek

Rüyada hamile olan veya doğurmak üzere bulunan bir hayvan görmek anlamı, özellikle iş hayatınızda birtakım menfaatler elde edeceğinizin göstergesidir. Bu rüya kişiye yakında ulaşacak olan bazı fırsatlardır. Bu fırsatları kullandığınız takdirde büyük başarılara imza atarsınız. Hamile bir hayvanın doğum yapması ise mal mülk edinmeye, para kazanmaya, yeni bir sanat öğrenmeye yorumlanmaktır.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hamile kalan kişi, eğer evli ise çocuk özlemi çekmektedir. Bu rüya genellikle iç dünyanızda bekarsanız evlenmek isteğiniz olduğunuza, eğer evli iseniz bir bebek sahibi olmayı arzuladığınız alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu