HRüya Tabirleri

Hamile Olduğunu Duymak Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Olduğunu Duymak

Rüyada hamile olduğunu duymak, maddi açıdan değerli bir mala sahip olmak anlamına gelir. Rüyayı gören bir erkekse ve kendini hamile olarak görürse, bireyin ani gelişen ve hayatını alt üst eden bir sıkıntıyla karşılaşacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda bir erkeğin böyle bir rüya görmesi, herkesten sakladığı ve günah içeren bir sırra sahip olduğu anlamını da taşır.  Rüyasında hamile olduğunu gören bayan, karnının büyüklüğü oranında mala veya paraya sahip olur. İzzet sahibi ve saygın bir kadın olur, Allah katında kabul gören işler yapar.

Rüyada Hamilelik Görmek

Genel olarak hayırlı yorumlara neden olur. Kişilerin varsıl bir hayata kavuşacağına, Allah ’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına da yorumlanır. Büyük bir aşka yorulan rüya, aynı zamanda ve anda bireyin evine bir hırsız gireceğine ve değerli eşyalarının çalınacağına da kılavuz eder. Olumsuz açıdan ise, hastalığa işaret eder ve hayırlı olmayacak bir eş ile nikah kıymak anlamına da gelir.

Rüyada Hamile Birinin Doğurduğunu Görmek

Rüyada hamile bireyin kız çocuk doğurduğunu görmek anlamı, yakında alınacak kötü bir habere işaret ederken, doğan çocuğun erkek olduğunu görmek anlamı ise, kişi için hayırlı bir habere yorumlanır. Rüyayı gören bir erkek ise ve eşinin bir erkek bebek doğurduğunu görürse, altından kalkamayacağı kadar büyük bir yükün ve sorumluluğa girer. Eğer rüyayı gören bir kadın ise ve hamile olmayan çocuk doğurduğunu görürse, eşi yüklü bir paraya sahip olur ve zengin bir hayat sürerler. İslami açıdan hamile bir kadının doğurduğu çocuğun anında konuştuğunu görmesi ise, ahiret hayatında iyi bir makama ereceğine, bazı yorumculara göre ise de bireyin ahirete göç edeceğine kılavuz eder. Bir başka yoruma göre de, çocuk sahibi olamayan bir kadın böyle bir rüya görürse, Allah ona bir çocuk ihsan eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu