HRüya Tabirleri

Hamile Olduğunu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek anlamı, birkaç şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, genç bir kız ise, epey bir süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaştıklarına ve en kısa sürede hayatlarını birleştirip mutlu olacaklarına tabir edilir. Yaşlı bir kadın bu rüyayı görür ise eğer, uzun bir zaman boyunca çekilen parasal sıkıntının ve yokluğun yakın bir zamanda ve anda son bulacağına ve bundan sonra bolluk içinde yaşanacağına kılavuz edilir. Rüyayı gören kişi bir erkek ise, sakladığı sırların ortaya çıkmasından ötürü çok korktuğuna ve ortaya çıkarsa çok üzüleceğine işaret edilir.

Rüyada hamile olduğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında göstereceği üstün başarı sayesinde çok büyük paralar ve başarılar kazanarak mal ve mülk alıp bir servet yapmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek anlamı, rüya sahibinin insanlardan köşe bucak sakladığı ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağı için kimseye söylemeye cesaret edemediği sırlarının yavaş yavaş açığa çıkacağına ve bu durumdan ötürü rüyayı gören bireyin çok üzüldüğüne tabir edilir. Bazen de bu rüya bireyin kendi fıtratına aykırı davranmasıdır. Rüya sahibi doğasından uzaklaşarak yanlış yollara sapar. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, soyunu inkar etmeye, çok ahlaklı ve dürüst insanlardan doğacak hayırsız kişilere veya gören bireyin yaşayacağı sıkıntılara alamettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek anlamı, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak çok büyük sıkıntılardan ötürü endişe duymaya ve sıkıntıların daha da büyümesinden dolayı yeni yollara girip üzüntü çekmeye işaret edilir. Bazen de bu rüya oldukça güzel, müjdeli haberler almaktır. Bu rüya bireyin umduğuna ulaşması ve arzularının gerçekleşmesidir. Eğer yakın zamanda ve anda istediğiniz bir şey varsa bu rüya o isteklerin en güzel şekilde gerçekleşeceğinin bir habercisidir.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek anlamı, gerekli koşulların oluşması ile evlilik konusunda olumlu karar vermeye ve hazırlıklar tamamlandıktan sonra en kısa sürede evlilik işlemlerini bitirmeye tabir edilir. Rüyada hamile genç kız müjdedir, hayırlı haberdir, mutluluk ve sevinçtir. O nedenle bu rüyayı gören yakında rahatlar.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek anlamı, yapılacak işlerde ve çalışmalarda yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözülmesine ve farklı işler için ortaklık kurup çok büyük paralar kazanıp mevki ve makam sahibi olmaya kılavuz edilir. Bazen de hamile hayvan, kendisine yardım edilmesi gereken muhtaç bir kimsedir. Bu kadın da olabilir çocuk da. Bu rüya böyle kimseleri gördüğünüzde onlara yardım etmeniz gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüyasında hamile olan lakin daha sonra hamile olmadığını veya hamileliğin sona erdiğini gören kimse içinde biriktirdiği tüm sıkıntılarından, üzüntülerinden ve canını sıkan her şeyden en yakın zamanda ve anda kurtularak feraha erer. Bu rüya özellikle iş hayatında başarısızlığa uğrayan ve bunun sonucunda para kaybeden veya elindeki malı mülkü kaptıran kişiler için yakında tekrar mutlu olacaklarına ve kaybettikleri her şey tekrar kazanıp işlerini yoluna koyacaklarına bir alamettir.

Rüyada Lohusa Olduğunuzu Görmek

Rüyanızda hamilelik sonrasında lohusa olduğunu gören kimse erkekler için yakın zamanda ve anda alacakları sevindirici haberlere ve müjdeye alamettir. Kadınlar içinse bu rüya genellikle bulundukları evden çıkacak bir hastaya veya eğer tanıdıklar içinde hasta varsa kısa zamanda ve anda eski sağlığına kavuşacağına alamettir.

Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek

Bu rüya tatlı söz, bireyin arkasından onu övecek konuşmaların olması ve herkesin takdirini toplayacak davranışlar içinde bulunması anlamlarına gelmektedir. Lohusa şerbeti tüm hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmak için çok güçlü ve kendisine güvenilen bir adamdan yardım görmek anlamıtir. Lohusa şerbeti içen tüm üzüntülerinden kurtulur. Lohusa şerbetini yere döken kimse eline geçen fırsatları değerlendiremez.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

Rüyasında hamilelik giyen kimse eğer kadınsa ve evliyse yakın zamanda ve anda çok güzel bir kız çocuğu olur. Bu rüya genellikle gerçekte de hamile kalmaya ve bir kız evladın olmasına yorulmaktadır. Bazen de bu rüya bekârlar için hayırlı bir kısmete veya eşe yorulur. Hamile kıyafeti giyen kimse bekâr ise yakında evlenir veya çok mutlu olacağı, eline bolca para geçeceği bir iş sahibi olur.

Rüyada Hamile Olduğunuz İçin Karnınızın Büyüdüğünü Görmek

Genellikle bu rüya dünya nimetleridir. Bir kimse hamile olduğu için karnını büyümüş görse karnı ne kadar büyükse o kadar çok nimete ve ihsana kavuşur. Böyle bir rüya bireyin eline çok büyük miktarda bir para geçmesine veya ev, araba gibi bir mülk edinmesine de yorulabilmektedir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, sıkıntıya, sizi üzecek haberlere ve sonunda rahat etmeye alamettir.

Rüyada Buluğa Ermemiş Bir Kimsenin Hamile Olması

Rüyada henüz baliğ olmamış bir çocuğu hamile görmek anlamı anne babasının bu çocuktan çok fazla menfaat elde edeceklerine, o çocuk büyüyünce çok hayırlı ve annesine iyi davranan, onların sıkıntılarını gideren bir kişi olacağına alamettir. Eğer çocuk rüyada bir erkek çocuk doğurursa anne babasının elini çok sayıda para ve büyük bir mal geçer. Bazen de bu rüya o çocuğun büyüdüğünde varlıklı, zengin bir kimse ile evleneceğine alamettir.

Rüyada Hamile Kaldığınızı Görmek

Rüyasında yeni hamile kalan kimsenin eline çok tez zamanda ve anda büyük bir mal geçer. Bazen de bu rüya yeni yaptığınız bazı yatırımların sonucunu uzun vadede alacağınızın ve bu sayede oldukça kazanç elde edeceğinizin göstergesidir. Rüyada hamile kalan kimse, hiç beklemediği bir kimseden zarar görür veya ona bir akrabası elinden kötülük yapılır.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada kızının hamile olduğunu gören kimse ileride o kızından büyük menfaatler görür veya o kızından aynı kendi fıtratına benzer bir kız çocuğu dünyaya gelir. Bazen de bu rüya eğer rüya sahibinin kızı bekarsa yakında evlenmesine veya karşısına önemli bir kısmet çıkmasına yorulmaktadır.

Rüyada Yaşlı Kadının Hamile Olması

Rüyada yaşlı bir kadını hamile olarak görmek anlamı o sene kıtlık içinde geçeceğine veya ürünlerin pahalı olmasına yorulur. Rüyada genellikle fıtrata aykırı görülen durumlar olumsuz yorulmaktadır. Bazen de bu rüya eğer o yaşlı kimse tanınıyorsa o kimsenin hastalanmasına veya ailesinden birinin sıkıntılı bir durum içinde bulunmasına alamettir. Genç kızın hamile olarak görülmesi ise bunun tam tersidir.

Rüyada Kısır Bir Kadının Hamile Olması

Rüyada kısır bir kadının hamile olarak görülmesi umut kesilen bir yerden alınacak müjdeli bir haberdir. Bu rüya gören bireyin, uzun süredir beklediği müjdeli bir haberi alması veya kendisini çok mutlu edecek olaylar yaşaması olarak yorulabilmektedir. Kısır kadının hamile olması bazen de kuraklığa, kıtlığa, o dönemin oldukça sıkıcı ve darlıkla geçecek bir dönem olmasına alamettir.

Rüyada Karısının Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada karısını hamile olarak gören kimse, dünyada hangi isteği varsa o istekleri gerçekleşir veya beklediği bir haber kısa sürede kendisine ulaşır. Bazen de bu rüya karısının gerçekten de hamile olmasına veya evlatlarından çıkacak ileride büyük bir namla anılacak, önemli bir kişiye alamettir.

Rüyada Hamilelik Sancıları Çekmek

Rüyasında hamile olup hamilelik sancıları çeken kimse, günahları için gerçek hayatta o kadar büyük bir pişmanlık yaşar ve o kadar nasuh bir tövbe eder ki işlediği günahları affedilerek artık hata işlemez. Bazen de bu rüya bireyin yaşayacağı zorluk ve sıkıntılardan sonra feraha ereceğinin ve isteklerine kavuşacağının bir göstergesidir. Rüyasında ne kadar çok hamilelik sancısı çekerse kişi eline o kadar büyük bir servet, ferahlık veya rahatlık ulaşır.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada dul bir kadın kendini hamile olarak görse bu onun yakın zamanda ve anda evleneceğinin ve yeni bir hayata başlayacağının göstergesidir. Bu rüya bazen de o kimsenin menfaat elde etmesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulmasına veya karşısında çok iyi bir kısmet çıkmasına alamettir.

Rüyada Hamile Olmadığı Halde Karnını Şiş Görmek

Rüyada hamile olmadığı halde karnını büyümüş gören kimsenin eline hayırsız bir mal geçer veya o kimse haram bir para elde eder. Bu rüya genellikle çok fazla mal ve mülkle, ama bu malın rüya sahibine hayırlı olmaması ile yorulmaktadır. Hamile olmadığı halde karnı büyüyen kimse, karnı ne kadar büyürse o kadar bir ganimet elde eder, servete kavuşur veya eline miras yoluyla para geçer.

Rüyada Hamilelik Belirtilerini Görmek

Rüyasında bulantı, kusma gibi hamilelik belirtilerini gören kimse bazı sıkıntılar yaşar ama bu sıkıntıları geçicidir. Yakında tüm üzüntülerinden hem de en güzel şekilde kurtulacağının habercisidir bu rüya. Bazen de böyle bir rüya kişiye ulaşacak ailevi bir sıkıntıya alamettir. Rüyada hamilelik sıkıntısı içinde bulunduğunu gören kimse yaptığı bir işten dolayı vicdan azabı duyar. Pişmanlık, hatalardan dönme, günahlara tövbe anlamlarına da gelmektedir .

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu