HRüya Tabirleri

Hamile Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak,  rüyayı gören bireyin, aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili sorunlar dururken çok küçük ve önemsiz detaylara ve gereksiz konulara takılarak vaktini uzunca bir süre boyunca boşa harcayacağına tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, uğraş verilmesi, gereken işler varken hiç hesapta olmayan ve rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirmesine sebep olan işlere ve ancak bu şekildeki işler ile başlar ise kazanacağına kılavuz edilir.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile birini görmek anlamı, rüyayı gören bireyin sadece günlük hayatında meydana gelen sorunlar için değil tüm hayatı için oturup adamakıllı kararlar vermesine işaret edilir. Rüyada hamile birini görmek anlamı bazı âlimlere göre gizli işler çevirmeye, sırları ortaya çıkarmaya veya kendisine verilen sözü yerine getirmeye alamettir. Bazen de bu rüya sıkıntı ve kedere yorulmaktadır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek anlamı, rüya sahibinin, çok büyük ve başa çıkılamayacak kadar karmaşık bir sorunla karşı karşıya kalacağına tabir edilir. Bazen de hamile olmak gelecekte sizi bekleyen müjdeli bir hadisedir. Bu rüyayı gören kimsenin eline hiç beklemediği bir zamanda ve anda istediği ve arzu ettiği büyük imkanlar geçer. Bazı tabircilere göre hamile olduğunu görmek anlamı büyük bir mala konmaya, mirasa veya ele geçecek yüklü miktarda paraya alamettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek anlamı, iş hayatında yapılan çalışmalar sayesinde çok büyük paralar kazanmaya ve çok iyi işlere imza atmaktan dolayı insanlar arasında saygıdeğer bir kişi olunacağına yorulur. Rüyada hamile kadın tanınıyorsa o bayanın yakında bir belaya maruz kalmasına veya sıkıntı yaşayacağı önemli bir olay yaşamasına alamettir.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek anlamı, rüya sahibinin insanlara söyleyemeyeceği bir sorununun olduğuna işaret edilir. Bazen de bu rüya iş hayatında çıkacak bazı sorunlar sonucunda oldukça üzülmeye veya çalışmalarından istediği sonucu alamamaya alamettir. Genellikle dünyada fıtrata aykırı bir durumun yorumu hayırlı değildir. Bu nedenle bir erkeğin rüyada kendisini hamile olarak görmesi özel ve iş hayatında yaşayacağı başarısızlıklara, sıkıntılara ve kedere alamettir.

Rüyada Kısır Kadını Hamile Görmek

Rüyada kısır kadını hamile  görmek anlamı, iş hayatında ve ile hayatında sorunlu ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına kılavuz edilir. Bazı âlimlere göre ise kısır kadını hamile olarak görmek anlamı tam ümidini kesmişken menfaat elde etmeye, günahlardan tövbe ederek güzel ve hayırlı bir hayata başlamaya veya ummasını istediği şeyin yakında gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Erkek Hayvan Görmek

Rüyada hamile erkek hayvan görmek anlamı, iş hayatında yapılan çalışmaları kıskanan kişilerin olduğuna ve ortaya konan projelerin bu kişiler tarafından kirletilmeye ve değersizleştirilmeye çalışıldığına yorulur.

Rüyada Hamile Dul Kadın Görmek

Rüyada hamile dul kadın görmek anlamı, rüya sahibinin, hayırlı bir kısmet bularak evleneceğine ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına işaret edilir. Bu rüya bazen de o bayanın karşısına çıkacak hayırlı ve güzel bir kısmettir. Eğer evlenmek istiyorsa evlenir, iş istiyorsa kazançlı ve çok mutlu olacağı bir iş sahibi olur.

 Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek anlamı, uzun bir zamandır birlikte olunan kimse ile evlenileceğine tabirdir. Bazen bu rüya masum ve güzel bir ilişkiye, her şeyin yoluna girmesine, kazançlı işler yapmaya veya o kızın ailesinden bir yardım görmeye yorulur. Hamile genç kız bazen de o kızın ailesine zulüm etmesine veya o kızın yaptığı yanlışlardan dolayı anne babasının üzüntü çekmesine alamettir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadını Gebe Olarak Görmek

Bu rüya o senenin kıtlıkla geçeceğine ve insanların geçimlerini zorlukla kazanacaklarına alamettir. Rüyada yaşlı bir kadını hamile olarak görmek anlamı, çalışıp çabalamaya rağmen az bir kazanç elde edeceğinize veya elinize size faydası dokunmayacak bir mal geçmesine yorulabilmektedir.

Rüyada Karısını Hamile Olarak Görmek

Rüyasında karısını hamile olarak görmek anlamı, dünyevi çalışmalarla ve isteklerle yorulur. Bu rüya dünya hayatı ile ilgili bir isteğinizin olduğuna ve sabrederseniz tüm arzularınıza kısa sürede ulaşacağınıza alamettir. Bazen de bu rüya aile içinde huzura ve mutluluğa, eşinizle aranızda çıkacak küçük problemleri tatlılıkla halledeceğinize ve birlikte uzun güzel bir yaşamınızın olacağına yorulabilmektedir.

Rüyada Hamile Bir Adam Görmek

Rüyada görülen hamile adam genellikle âlimler için ilimin artmasına, ilim konusunda büyük başarılar elde etmeye veya meslek yaşamında büyük başarılar elde ederek, kimsenin yapamadığı özel ve herkesin takdire edeceği bir işi gerçekleştirmeye alamettir. Bu rüya bazı tabircilere göre de eğer o adam tanınan biri ise ondan yardım görmeye, maddi sıkıntılarını sona erdirecek kadar para elde etmeye veya o bireyin ailesinden biri tarafından kendisine ulaşacak menfaate kılavuztir.

Rüyada Bir Kızın Kendisini Gebe Görmesi

Rüyada genç bir kızın kendisini gebe görmesi, o kızın elinden anne ve babasına ulaşacak bela, uğursuz veya kötülüktür. Bazen de bu rüya o bölgede meydana gelecek anarşik olaylara, toplum içinde bazı kimselerin zarar görmesine veya o kız yüzünden ortaya çıkacak üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyasında annesini hamile olarak görmek anlamı, bireyin annesi sayesinde hayatında güzel ve farklı deneyimler yaşayacağına ve oldukça yüksek bir mevkiye geleceğine alamettir. Bu rüya aynı zamanda ve anda kardeşe ve onunla ilgili bir olaya da alamettir. Annesinin bir kız çocuğu doğurduğunu görmek anlamı mevki ve makama, erkek çocuğu doğurduğunu görmek anlamı ise iş hayatında elde edeceği başarılara alamettir.

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada hamileyken çocuğunuzu doğurduğunuzu görmeniz, çok yakın bir zamanda ve anda tüm sıkıntılarınızın biteceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, güzel bir haber almaya veya kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz her şeye kavuşacağınıza alamettir. Rüyada bebek doğurmak bazen de içinizde uzun süredir sakladığınız bir sırrı sonunda anlatacağınıza veya hastalıklarınız varsa kısa sürede bunların hepsine şifa bulacağınıza alamettir.

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada hamile kalmak, kendi hataları yüzünden bireyin bir sıkıntıya maruz kalmasıdır. Rüyasında hamile kalan kimse, uzun vadede gerçekleşecek bir çalışmaya başlar ve bu çalışma sonucunda sıkı bir çalışma ve sıkıntılı bir dönmeden sonra oldukça büyük bir başarı kazanır. Hamile kalmak bazen de yeni başlangıçların habercisidir. Özel hayatınızda veya mesleğinizde mutlu olacağınız yeniliklere işaret eder.

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüyasında bir kimseden hamile haberi almak yakında alacağınız müjdeli bir haberdir. Eğer rüyada kız bebek olacağı haberini alırsanız iş yaşamınızda çok güzel bir haber alarak, istediğiniz başarıya, mevkiye ve makama ulaşırsınız. Eğer erkek bebek haberi almışsanız da özel yaşamınızda karşınıza çok iyi bir kısmet çıkar veya uzun süredir beklediğiniz bir haber size ulaşır.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Eğer rüyanızda hamile olduğunu gördüğünüz kimse tanıdık değilse hiç tanımadığınız oldukça kuvvetli ve güçlü bir adamla dostluk kurar ve ondan yardım görürsünüz. Eğer o kadın tanıdıksa, o kişiden veya kocasından fayda göreceğinize veya o kadının yakında sıkıntıya gireceği bir duruma düşeceğine alamettir.

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyasında hamilelik testi görmek anlamı bireyin bazı sınavlardan geçeceğinin ve eğer sabırlı olur akıllıca davranırsa o sınavları güzel bir şekilde verip mutluluğa ulaşacağının habercisidir. Bu rüya hayatta karşımıza çıkan fırsatlara verdiğimiz tepkileri ve imkânları ne kadar değerlendirip değerlendiremediğimizi anlatır. Eğer kişi çalışır çabalar ve imkânları değerlendirirse başarıya ulaşır.

Rüyada Gebe Bir Koyun Görmek

Rüyasında gebe koyun gören kimse içinde önemli alimlerin, bilginlerin ve devlet adamlarının olduğu bir topluluğa ait olur. Bu rüya gerçekten ahlaklı ve dirayetli adamlardan oluşan bir cemiyetin içinde bulunmaya ve o topluluğun bir parçası olmaya alamettir. Hamile koyun bir halk içinden çıkacak oldukça büyük ve saygı duyulacak insanların varlığını gösterir.

Rüyada Hamile Köpek Görmek

Rüyasında hamile köpek gören kimse, kendisine planlar kuran ve daima kötülük peşinde giden bir adamla dost olur. Bu rüya iç dünyasında kötü olan lakin çevresinde iyi bilinen bir insanın toplum içinde bulunduğunun ve yakında yaptığı eylemlerle insanlar arasında sıyrılıp kötü bir adla anılmasının habercisidir.

Rüyada Dış Gebelik Görmek

Rüyasında dış gebelik yaşayan kimsenin yaptığı işler hep başarısızlıklarla sonuçlanır veya fıtratına uygun olmayan davranışlar içerisine girer. Bu rüya bazen de hayırlı olmayan kazançlar elde edeceğinizin veya kazancınızı gayri meşru işlerden kazanacağınızın habercisidir. Böyle bir rüya gören kimse kendisi için hayırlı ve güzel olduğunu düşündüğü bazı durumların aslında hayırlı olmadığının farkına varır.

Rüyada Hamile Akraba Görmek

Rüyasında bir akrabasının hamile olduğunu gören kimse, o kişiden veya onun kızından veya ona yakın bir kimseden müjdeli havadisler alır. Bu rüya o kadından yardım göreceğinize veya onun sayesinde oldukça güzel ve mutlu günler geçireceğinize alamettir. Hamile akrabanın çocuğunu doğurduğunu görmek anlamı yine o kimsenin yaşayacağı sevince veya aynı soydan gelen bir adamla aranızda geçecek tatsız olaylara alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu